Кучма не виключає, що піде в парламентарі
Другий президент України Леонід Кучма не виключає свого повернення в політику. Про це він заявив в інтерв'ю тижневику Weekly.ua.
"Мені навіть показували результати опитувань імовірності мого проходження до парламенту по деяких мажоритарних округах. І знаєте, дуже непогані", - зазначив Кучма.
"Тому відповім так, як велить народна мудрість: "Не зарікайся". Або як говорять дипломати: "Ніколи не кажи "ніколи", - заявив екс-президент.
Кучма упевнений, що повернення до мажоритарної системи багато в чому виправдане, оскільки серед виборців було дуже багато дорікань, що народні депутати втратили з ними будь-який зв’язок.
При цьому він вважає, що перехід на пропорційну систему виборів із відкритими списками для України однаково неминучий.
"Ми повинні рухатися до європейських стандартів, коли депутат представляє і партію, і округ, коли він близький до виборців і відповідальний за свої обіцянки", - упевнений Кучма.
"Можливо, у 2004 році, перейшовши на пропорційну систему, ми трохи випереджали час, а головне, нашу готовність до неї. Вийшло так, що самі партії, яких у нас близько 150, м'яко кажучи, підвели або навіть скомпрометували цю систему", - сказав він.
Останні новини Чернігівщини
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.
На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27
Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.
Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16
Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.