Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 грудня, 09:08:53

"Медведчук тримає нас на запасній колії"

06.04.2013   16:08

Таку думку підтримали більшість присутніх на зустрічі чернігівських активістів Всеукраїнського руху "Український вибір", яка відбулася 6 квітня у Чернігові.

Мета зустрічі - напрацювання пропозицій керівництву Руху по активізації діяльності "Українського вибору".

Хоча було оголошено про проведеннячергового круглого столу на тему "Федеративна Україна - шлях до благополуччя та успіху", більшість присутніх вимагали від організаторів роз'яснити їм що ж таке "федералізм".

Взагалі в заході взяли участь півтора десятка осіб.

Зустріч відбувалася у невеличкому приміщенні торгово-офісного центру, який розміщується на Центральному ринку. Можливо до заходу могли долучитися і більше людей, але знайти організаторів серед бутиків та магазинів було доволі складно.

Якщо б організатори прослухали виступи у Дніпропетровську на зустрічі представників семи центральних і східних областей України, їм було б простіше відповідати на запитання присутніх. Бо вони стосувалися і діяльності організації в межах ідей та ідеології "Українського вибору", і механізму залучення до лав цього Руху нових учасників, і питання народовладдя, шляхах, методах і термінах створення суспільства майбутнього, і про цілі Руху. А так на більшість запитань відповідей не було.

Як прокоментував один з тих, хто вперше був присутній на такому зібранні, все це дійство нагадувало секту, хоча організатори запевняли присутніх, що в їх лавах тільки на Чернігівщині налічується більше двох сотень прихильників.
 

Останні новини Чернігівщини

Судом застосовано екстрадиційний арешт до іноземця

Судом застосовано екстрадиційний арешт до іноземця 09:02

Судом застосовано екстрадиційний арешт до іноземця, який розшукується компетентними органами іноземної держави для відбуття покарання за торгівлю людьми

18 Мандрівний Docudays UA у Чернігівській області

18 Мандрівний Docudays UA у Чернігівській області 08:59

1 грудня розпочинається 18 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA у Чернігівській області

Станом на 1 грудня в Україні зафіксовано 11960 нових випадків COVID-19

Станом на 1 грудня в Україні зафіксовано 11960 нових випадків COVID-19 08:49

11 960 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 1 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 1 088 дітей та 207 медпрацівників.

Реалії судової охорони: Деснянський районний суд - рік під пильним оком професійної охоронної структури

Реалії судової охорони: Деснянський районний суд - рік під пильним оком професійної охоронної структури 08:41

Рік тому під надійну охорону Територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області перейшли всі судові установи, які відправляють правосуддя в обласному центрі.

В Україні з 1 грудня зростуть виплати для безробітних і пенсія

В Україні з 1 грудня зростуть виплати для безробітних і пенсія 08:37

В Україні 1 грудня втретє за рік зросте розмір прожиткового мінімуму, від якого залежить багато соціальних виплат, зокрема пенсії та допомога на дітей.