Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 червня, 10:34:36

Голова Державної пенітенціарної служби України відвідав Чернігівщину. ФОТО

06.04.2013   13:13Агенцiя

У рамках робочого візиту на Чернігівщину Голова ДПтСУ генерал-лейтенант внутрішньої служби Олександр Володимирович Лісіцков відвідав органи та установи виконання покарань Чернігівської області.

Перша робоча зустіч Голови відбулась  з губернатором Чернігівщини Володимиром  Хоменко в приміщенні Чернігівської  обласної Державної адміністрації. Під час перемовин голова Державної  пенітенціарної служби України Олександр Лісіцков розповів про пріоритетні напрямки реформування кримінально–виконавчої системи. Особливим моментом в роботі високопосадовців стала презентація регіональної програми сприяння діяльності кримінально-виконавчій системі Чернігівської області.

Продовженням робочого візиту став конструктивний діалог Голови Служби з пенітенціаріями Чернігівщини, представниками місцевих органів виконавчої влади, правоохоронних органів, духовенства, в ході якого були окреслені пріоритети в діяльності Державної пенітенціарної служби України, обговорені пропозиції про співпрацю.

Під час зустрічі з особовим складом, Голова Державної пенітенціарної служби України Олександр Лісіцков зупинився  і на заходах по вирішенню гострих  соціальних питань персоналу Служби. Правами Голови, кращих співробітників та ветеранів органів та установ Чернігівщини заохочено відзнаками Державної пенітенціарної служби України, грамотами, подяками, позачерговими спеціальними званнями.

Знайомство з пенітенціарними  установами Чернігівської області  розпочалося з відвідин Чернігівського слідчого ізолятора та Чернігівської виправної колонії № 44. Супроводжував поважних гостей начальник управління ДПтС України в Чернігівській області полковник внутрішньої служби Олександр Доробалюк.

Знаменною подією в ході візиту стало урочисте відкриття на території Чернігівської виправної колонії № 44 банно-прального комплексу. Голова Служби перерізав символічну червону стрічку та оглянув оновлені приміщення. Після капітального ремонту тут встановлені сучасні пральні машини.

Про основні види продукції, які виробляються на підприємстві Чернігівської жіночої колонії, виробничі потужності даного підприємства, перспективи щодо створення нових робочих місць для засуджених доповів директор підприємства Василь Леонідович Кириленко. В одному з приміщень швейної фабрики було продемонстровано введення в експлуатацію новопридбаного апаратно-програмного комплексу системи автоматизованого проектування швейних виробів (САПР).

Найчуттєвішим моментом перебування Голови в установі стало  вручення подарунків малюкам, які разом із засудженими матерями перебувають в Будинку дитини при колонії. Наразі в установі проживає 18 дітей віком до 3-х років.

Стародавні храми Чернігова  не залишили Олександра Лісіцкова байдужим. Голова служби відвідав Свято-Троїцький кафедральний собор, де приклався до мощей Святих Феодосія та Лаврентія та зустрівся з архієпископом Чернігівським та Новгород-Сіверським Амвросієм. Важливою подією даного заходу стало укладання угоди про співпрацю між Чернігівською єпархією та управлінням ДПтС України в Чернігівській області.

Наступним не менш важливим етапом робочого візиту на Чернігівщину стало відвідання Чернігівського юридичного коледжу, який готує майбутніх офіцерів Державної пенітенціарної служби України. Олександр Володимирович Лісіцков урочисто відкрив новий гуртожиток навчального закладу та ознайомився з умовами навчання та проживання курсантів.

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській  області

Останні новини Чернігівщини

 Бахмацька поліція розслідує обставини загибелі чоловіка на залізничних коліях

Бахмацька поліція розслідує обставини загибелі чоловіка на залізничних коліях 10:14

Вчора до поліції надійшло повідомлення про те, що у Бахмачі біля залізничної станції потяг збив людину.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:13

Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди, 4 пожежі, 2 аварійні ситуації на мережах життєзабезпечення та 1 нещасний випадок. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 5 осіб постраждали.

21 червня: цей день в Україні і світі

21 червня: цей день в Україні і світі 08:41

ДЕНЬ 849 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 849 RUSSIAN AGRESSION

Регіональний офіс «Зроблено в Україні»: консультації фахівців 15:08

Одним із перших відвідувачів офісу «Зроблено в Україні» був Євген Смага - ветеран, який під час оборони Чернігова отримав важке поранення

Для ветеранів та їхніх родин стартує набір на безоплатне навчання в ІТ-сфері 15:06

Ветерани й ветеранки, а також військові та їхні родини можуть пройти безоплатний курс "Основи роботи з базами даних", який є спільним проєктом Українського ветеранського фонду, Lobby X та ІТ-компанії SoftServe.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини