Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 23:23:28

Голова Державної пенітенціарної служби України відвідав Чернігівщину. ФОТО

06.04.2013   13:13Агенцiя

У рамках робочого візиту на Чернігівщину Голова ДПтСУ генерал-лейтенант внутрішньої служби Олександр Володимирович Лісіцков відвідав органи та установи виконання покарань Чернігівської області.

Перша робоча зустіч Голови відбулась  з губернатором Чернігівщини Володимиром  Хоменко в приміщенні Чернігівської  обласної Державної адміністрації. Під час перемовин голова Державної  пенітенціарної служби України Олександр Лісіцков розповів про пріоритетні напрямки реформування кримінально–виконавчої системи. Особливим моментом в роботі високопосадовців стала презентація регіональної програми сприяння діяльності кримінально-виконавчій системі Чернігівської області.

Продовженням робочого візиту став конструктивний діалог Голови Служби з пенітенціаріями Чернігівщини, представниками місцевих органів виконавчої влади, правоохоронних органів, духовенства, в ході якого були окреслені пріоритети в діяльності Державної пенітенціарної служби України, обговорені пропозиції про співпрацю.

Під час зустрічі з особовим складом, Голова Державної пенітенціарної служби України Олександр Лісіцков зупинився  і на заходах по вирішенню гострих  соціальних питань персоналу Служби. Правами Голови, кращих співробітників та ветеранів органів та установ Чернігівщини заохочено відзнаками Державної пенітенціарної служби України, грамотами, подяками, позачерговими спеціальними званнями.

Знайомство з пенітенціарними  установами Чернігівської області  розпочалося з відвідин Чернігівського слідчого ізолятора та Чернігівської виправної колонії № 44. Супроводжував поважних гостей начальник управління ДПтС України в Чернігівській області полковник внутрішньої служби Олександр Доробалюк.

Знаменною подією в ході візиту стало урочисте відкриття на території Чернігівської виправної колонії № 44 банно-прального комплексу. Голова Служби перерізав символічну червону стрічку та оглянув оновлені приміщення. Після капітального ремонту тут встановлені сучасні пральні машини.

Про основні види продукції, які виробляються на підприємстві Чернігівської жіночої колонії, виробничі потужності даного підприємства, перспективи щодо створення нових робочих місць для засуджених доповів директор підприємства Василь Леонідович Кириленко. В одному з приміщень швейної фабрики було продемонстровано введення в експлуатацію новопридбаного апаратно-програмного комплексу системи автоматизованого проектування швейних виробів (САПР).

Найчуттєвішим моментом перебування Голови в установі стало  вручення подарунків малюкам, які разом із засудженими матерями перебувають в Будинку дитини при колонії. Наразі в установі проживає 18 дітей віком до 3-х років.

Стародавні храми Чернігова  не залишили Олександра Лісіцкова байдужим. Голова служби відвідав Свято-Троїцький кафедральний собор, де приклався до мощей Святих Феодосія та Лаврентія та зустрівся з архієпископом Чернігівським та Новгород-Сіверським Амвросієм. Важливою подією даного заходу стало укладання угоди про співпрацю між Чернігівською єпархією та управлінням ДПтС України в Чернігівській області.

Наступним не менш важливим етапом робочого візиту на Чернігівщину стало відвідання Чернігівського юридичного коледжу, який готує майбутніх офіцерів Державної пенітенціарної служби України. Олександр Володимирович Лісіцков урочисто відкрив новий гуртожиток навчального закладу та ознайомився з умовами навчання та проживання курсантів.

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській  області

Останні новини Чернігівщини

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята 14:44

Українське свято Колодій (Масниця) припадає на останній тиждень перед Великим постом. У 2020 році Колодій триває з 24 лютого по 1 березня. Інші, менш поширені його назви: Сиропуст, Пущення, Масниця або ж “Бабський тиждень”.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо 14:36

Для салатов обязательно выбирайте спелое авокадо. Перед приготовлением очистите его от шкурки и косточки. Если вы купили недозревшее авокадо, положите его к бананам или яблокам, или на батарею - оно дозреет.

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року 14:02

26 лютого інтелект і воля будуть перебувати в гармонії. Період ретроградності Меркурія сприятливий для ухвалення розумних рішень. Можна розраховувати на велику кількість спілкування, успішні ділові поїздки в ті місця, де були раніше, а також відновлення колишніх контактів.

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.