Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 вересня, 21:27:20

Новий закон про вибори – консервація старої політики

24.11.2011   15:04Агенцiя

У експертному клубі “Чиста політика” відбулася прес-конференція голови обласної організації політичної партії “Україна Майбутнього” Романа Семешка на тему: “Україна без альтернативи. Новий закон про вибори – консервація старої політики”.

Під час прес-конференції обговорювалися такі питання:

  • які наслідки для української демократії і для держави в цілому буде мати новий закон про вибори до Верховної Ради України?
  • що чекає Україну під час виборчої кампанії та після виборів?
  • чому прийняття нового закону підтримала парламентська опозиція (БЮТ та НУНС), чим вказаний закон для них є вигідним?

“Новий Закон “Про вибори народних депутатів України” спрямовано на консервацію діючого режиму Партії регіонів та її сателітів. Це шлях до тотального контролю над законодавчою владою з допомогою силових державних органів та криміналітету. Що ж стосується підтримки закону представниками від БЮТ та НУНС, то це свідчить про змову депутатів Верховної Ради від опозиції з провладною більшістю та небажанням допустити до Парламенту нові “позапарламентські” політичні сили. Як відомо, 17 листопада Верховна Рада прийняла в цілому Закон про вибори. “За” проголосували 366 депутатів. БЮТ дав 62 голоси. НУНС – 36. Закон передбачає заборону виборчих блоків партій, змішану пропорційно-мажоритарну виборчу систему і 5% прохідний бар’єр”, – зазначив Роман Семешко.

Також він наголосив, що основна мета цього закону – це забезпечення можливості отримання партією влади в наступному скликанні парламенту понад 300 депутатів та змін до Конституції, які призведуть до призупинення процесів євроінтеграції України.

Експертний клуб “Чиста політика”
 

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19 19:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 вересня в області зафіксовано 169 нових випадків COVID-19.

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення 19:35

У Чернігові днями вакцинували проти Covid-19 вже 50-тисячного мешканця. Проведення масової вакцинації в нашому місті було однією з тем обговорення на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради, 16 вересня.

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів 19:30

16 вересня в Управлінні фітосанітарної безпеки відбувся семінар на тему «Дотримання суб’єктами господарювання законодавства у сфері насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти рослин, захисту рослин, а також запобігання поширенню контрафактного насіння при здійсненні реалізації та зберіганні насіння і садивного матеріалу». До участі у ньому запросили студентів випускного курсу Чернігівського Національного технологічного університету, які навчаються за спеціальністю «Агрономія».

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця 17:03

Уже зовсім скоро розпочнеться черговий опалювальний сезон. І чим ближче, тим «гарячіше» обговорюються тарифні питання.

Цифровізація в архівній справі – тема зустрічі голови обласної ради Олени Дмитренко з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим 14:35

Сьогодні голова обласної ради Олена Дмитренко провела робочу зустріч з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим та директором Державного архіву Чернігівської області Раїсою Воробей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини