Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 13:25:26

Понад 20 тис. обдарованих дітей та молоді візьмуть участь у Міжнародному фестивалі "Дружба-2013"

05.04.2013   13:18Агенцiя

Тематикою цьогорічного Міжнародного молодіжного фестивалю «Дружба-2013» визначено «Рік дитячої творчості» та «1025-річчя хрещення Київської Русі», отже всі заходи, які проводитимуться, будуть присвячені цим напрямкам. Фестиваль цього року приймає Україна.

За інформацією Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації у цьогорічному фестивалі, який пройде в кінці червня в с. Сеньківка Городнянського району Чернігівської області, візьмуть участь понад 20 тисяч обдарованих дітей та молоді. 

Фестиваль розпочнеться з роботи  міжнародного молодіжного табору 26 червня, де молодь трьох країн Росії, Білорусі та України матиме змогу неформально поспілкуватися, обмінятися досвідом роботи молодіжних організацій і просто відпочити.

Як і в попередні роки, передбачається проведення культурно-мистецьких заходів, розміщення виставок, присвячених дитячій творчості, ювілею хрещення Київської Русі,  розгортання торгових рядів у ярмарковому містечку, виставок-презентацій підприємств області, творів народних майстрів тощо.

http://www.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=246228174
 

Останні новини Чернігівщини

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку 17:17

Його концерти завжди проходять з аншлагом, його виконавською майстерністю захоплюються тисячі шанувальників, він не тільки успішний співак, а в 2015 році він ще й став заслуженим артистом України, і все це про одну людину – Сергія Сулімовського.

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.