Відбулося засідання активу Чернігівської облорганізації Всеукраїнської громадської організації інвалідів “Союз Чорнобиль України”
Розширене засідання Президії ради та активу Чернігівської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів “Союз Чорнобиль України” відбулося 21 березня 2013 року.
У роботі Президії взяли участь актив Чернігівського обласного відділення Українського національного фонду допомоги інвалідам Чорнобиля, запрошені представники органів виконавчої влади, головного управління Пенсійного Фонду України в області.
У засіданні взяла участь директор Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Юрченко Л.М.
У своєму виступі Лариса Михайлівна з великою повагою відгукнулася про учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та окреслила ряд питань над якими працює Департамент для поліпшення соціального захисту чорнобильців спільно з громадськими організаціями.
На зустрічі обговорено питання сфери соціального захисту, які займають центральне місце в Меморандумі про взаємодію та співпрацю між Чернігівською обласною державною адміністрацією, Чернігівським обласним відділенням Українського національного фонду допомоги інвалідам Чорнобиля, Чернігівською обласною організацією Всеукраїнської громадської організацією Всеукраїнської громадської організації інвалідів “Союз Чорнобиль України”. Проаналізовано хід його виконання, починаючи з моменту його підписання, наголошено на низці питань, які можуть вирішитися успішно тільки при тісній співпраці.
Зокрема, це стосується внесення змін до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали” внаслідок Чорнобильської катастрофи. Актуальними на даний час є питання санаторно-курортного лікування та оздоровлення, пенсійного та медичного забезпечення, про що йшла мова під час зустрічі. На численні запитання представників громадських організацій чорнобильців надані відповіді.
Окреслено план дій щодо відзначення 27-х роковин Чорнобильської катастрофи. Прийняте рішення спільно опрацювати пропозиції щодо змін у законодавстві стосовно чорнобильців та внести на розгляд народних депутатів України від області.
Керівники громадських організацій чорнобильців подякували Департаменту соціального захисту населення, а в їх особі обласній державній адміністрації за співпрацю у розв’язанні актуальних проблем постраждалих від Чорнобильського лиха людей.
За повідомленням Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.