Вимирають села
Село Хаїха Ічнянського району, на Чернігівщині стало пусткою, там не залишилось жодної людини.
Працівники Ічнянської енергетичної мережі припиняють постачання електроенергії. Вони вже відрізали від будівель дроти і демонтували постачальне обладнання.
Станом на 2010 рік в селі було 9 дворів, поки що там прописані 13 громадян, але восени вони переїхали до Мартинівки та Рожнівки.
Хтось вирізав водонапірну башту, розкривають дахи будівель, щоб забрати шифер і залізо.
http://politic.kiev.ua/regions/1972na-chernigivszini-vimirayut-sela.html
Останні новини Чернігівщини
Порушення правил проїзду перехресть стало причиною ДТП у Чернігові 17:14
Учора, близько 14-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду за участі трьох автомобілів на перехресті вулиць Гетьмана Полуботка та Олега Міхнюка.
Чернігів: рятувальники ліквідували пожежу в багатоповерхівці 16:40
У місті Чернігові сталася пожежа в квартирі дев’ятиповерхового житлового будинку.
У Ніжині обговорили оновлення громадського простору 16:25
Відбулося засідання містобудівної ради під головуванням виконувача обов’язків головного архітектора міста Євгена Малюги. На розгляд членів ради було винесено два актуальні питання, що стосуються благоустрою міського простору та його подальшого розвитку.
Спорт рівних можливостей: юні прилучани на Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе» 15:44
Створення рівних умов для самореалізації та усунення обмежень дозволяє кожній дитині повноцінно розкрити свій потенціал і досягти вершин майстерності. Інклюзивне спортивне середовище стає тим простором, де на перший план виходять віра в себе та наполегливість.
Ворог знову атакував Чернігівщину 15:09
російські війська завдали удару безпілотними літальними апаратами по місту Новгород-Сіверський.