Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 грудня, 14:05:56

Керівники області та міста привітали працівників ЖКГ та побутового обслуговування населення

15.03.2013   08:45

Щорічно у третю неділю березня в Україні відзначається День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

З цієї нагоди 14 березня в обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка відбулися урочисті збори та святковий концерт.

З професійним святом присутніх привітали голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко, голова обласної ради Анатолій Мельник, Чернігівський міський голова Олександр Соколов.

Як відзначив Володимир Хоменко, сфера житлово-комунального господарства є однією з найбільш соціально значимих для забезпечення належного рівня життя населення, функціонування навчальних і лікувальних закладів, діяльності установ і підприємств регіону.

“Завдяки вашій сумлінній праці забезпечується стабільна робота величезного, розгалуженого житлово-комунального господарства області. Особливої важливості вона набуває в осінньо-зимовий період. Приємно відзначити, що в умовах цьогорічної зими всі служби спрацювали надійно і злагоджено щодо забезпечення споживачів теплом, електроенергією та водопостачанням.

Стан житлово-комунального господарства в країні є своєрідним індикатором розвитку вітчизняної економіки. На важливості невідкладного реформування житлово-комунальної сфери наголошено у низці доручень Президента України Віктора Федоровича Януковича та Уряду”, – наголосив керівник області.

За його словами, виведення житлово-комунального господарства на рівень міжнародних стандартів, перетворення його з технічно відсталої галузі на ефективну, із сучасною інфраструктурою, є важливим завданням як органів державної влади, так і місцевого самоврядування та громадськості.

“Останні роки позначилися цілеспрямованою роботою по реформуванню житлово-комунального господарства області. Обрана нами стратегія, спрямована на оптимізацію структури управління, впровадження новітніх технологій і методик, придбання нової техніки, реконструкція вуличного освітлення, переобладнання житлового фонду на індивідуальне опалення створює можливості для стабільного розвитку наших селищ і міст, надання їх мешканцям необхідних послуг”, – підкреслив Володимир Хоменко.

Минулого року обсяги капіталовкладень на технічне переоснащення житлово-комунального господарства області становили 161 мільйон гривень.

З них на впровадження енергоефективних заходів було направлено 54 мільйони гривень.

На території області впроваджуються проекти з реконструкції систем теплопостачання, реалізація яких забезпечує зменшення споживання природного газу.

Встановлено сучасні твердопаливні котли для опалення низки лікувальних та навчальних закладів. Планується цю роботу продовжити в поточному та наступні роки.

Розпочато реалізацію проекту “Впровадження системи збирання та утилізація біогазу на полігоні твердих побутових відходів у м.Чернігів”, яким передбачається будівництво енергетичного комплексу з використанням біогазу в якості палива.

Значна увага приділяється реконструкції об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства. З метою захисту навколишнього природного середовища виконано роботи з реконструкції очисних споруд у м.Чернігові, кількох селах Чернігівського району.

Створення в Україні ефективного власника житла є одним із напрямків реформування, що здійснюється на виконання президентської Програми економічних реформ. В області створено 240 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

“Головна мета реформаційних перетворень, започаткованих Главою держави, нових соціальних ініціатив Президента України – створення в країні гідних умов для проживання людей, забезпечення доступності до якісних житлово-комунальних послуг кожній українській родині.

Переконаний, що спільними зусиллями нам вдасться вирішити усі складні питання на шляху реформування галузі та підняти рівень житлово-комунальних послуг для жителів Чернігівщини до європейських стандартів”, – наголосив Володимир Хоменко.

Кращих працівників галузі області нагороджено державними нагородами, відзнаками обласної державної адміністрації, обласної та міської рад.

Останні новини Чернігівщини

Щоб робота приносила радість: у Прилуках освітяни та психологи об’єдналися проти трудоголізму

Щоб робота приносила радість: у Прилуках освітяни та психологи об’єдналися проти трудоголізму 13:17

6 грудня практичні психологи Прилуцького центру творчості дітей та юнацтва (ЦТДЮ) провели для професійної спільноти фахівців психологічної служби системи освіти тренінг з діагностичним практикумом, де також попрактикували методи арт-терапії, інформує Прилуцька міська рада.

 У службі зайнятості запроваджують нову модель надання послуг

У службі зайнятості запроваджують нову модель надання послуг 13:01

Задля покращання сервісного обслуговування шукачів роботи і роботодавців службу зайнятості модернізують.Наступного року в її діяльності очікується чимало змін. Про те, які новації буде впроваджено та як зміниться робота фахівців служби зайнятості, йшлося на дводенному семінарі-навчанні, що проходить 7-8 грудня в Чернігівському обласному центрі зайнятості.

Про стан проїзду на ранок 8 грудня та зняття обмежень на дорозі Н-27

Про стан проїзду на ранок 8 грудня та зняття обмежень на дорозі Н-27 12:55

Минулої доби 7 грудня по області з вечора спостерігались опади у вигляді мокрого снігу. Для розчистки та обробки покриття протиожеледними матеріалами з ночі до ранку 8 грудня було задіяно: - 60 механізмів; - 69 працівників дорожніх організацій.

Щодо орендної плати за землю при переході права власності на нерухоме майно, розташованого на орендованій попереднім власником такого майна земельній ділянці

Щодо орендної плати за землю при переході права власності на нерухоме майно, розташованого на орендованій попереднім власником такого майна земельній ділянці 12:50

Земельним кодексом України (далі – ЗКУ) та Законом України «Про оренду землі» (далі – Закон) визначено, що у разі набуття права власності на об’єкт нерухомого майна (жилий будинок (крім багатоквартирного), іншу будівлю або споруду), об’єкт незавершеного будівництва, розміщений на земельній ділянці, що перебуває в оренді у попереднього власника, до набувача одночасно переходить право оренди земельної ділянки, на якій розміщений такий об’єкт, в обсязі та на умовах, встановлених для попереднього власника такого об’єкта (част. 3 ст.120 ЗКУ, част.3 ст.7 Закону).

Робота, про яку мріяла…

Робота, про яку мріяла… 12:47

Знайомтеся, це – медична сестра сільської школи Вікторія Ніколенко. За фахом – фельдшерка, проживає в Чернігові й до своїх маленьких і старших пацієнтів приїздить у Киїнку з міста.