Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 лютого, 03:17:45

На Чернігівщині відбулась зустріч експертів Представництва Європейської Комісії в Україні

14.03.2013   11:45Агенцiя

В рамках Угоди між Україною та Європейським Союзом "Підтримка реалізації Стратегії національної екологічної політики України на період до 2020 року" з метою аналізу стану виконання показника 1 Угоди "Розробка та (або) перегляд та схвалення секторальних та регіональних програм, що мають відношення до охорони навколишнього природного середовища" 12 березня відбулась робоча поїздка експертів з екологічної політики, стратегії та інвестицій Представництва Європейської Комісії по Чернігівській області.

В ході візиту експертів проведено зустріч з керівниками Держуправління ОНПС в Чернігівській області та Держекоінспекції, обласних управлінь та відомств (головного управління Держземагентства, Департаменту житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури обласної державної адміністрації, Деснянського басейнового управління водних ресурсів, обласного управління лісового та мисливського господарства, головного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів). Обговорено результати виконання регіональних програм з охорони навколишнього природного середовища, природоохоронних розділів регіональних програм Чернігівщини за підсумками 2012 року.

Відзначено значні досягнення регіону у вирішенні проблеми очищення території області від непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин, проведенні роботи по розвитку заповідної справи, ведення лісового господарства, водоохоронної діяльності.

Було наголошено на необхідності затвердження обласної Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області.

В рамках заходу експертами з екологічної політики, стратегії та інвестицій Представництва Європейської Комісії в Україні відвідали КП "Чернігівводоканал" міської ради та Чернігівське відділення ПАТ "САН ІнБев Україна". На підприємствах введено в дію обладнання, що максимально сприятиме захисту довкілля.


Наталія Радченко

Останні новини Чернігівщини

Вшанували пам’ять полковника армії УНР

Вшанували пам’ять полковника армії УНР 18:17

23 лютого в м Ічня меморіальні заходи увічнення пам’яті борця за незалежність України у 20-му столітті Архипа Кмети розпочалися хвилиною мовчання на честь іншого Захисника України, старшого солдата 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, уродженця с. Більмачівка Ічнянського району Чернігівської області Сергія ПЕТРАУСКАСА, який 22 лютого цього року загинув на фронті внаслідок обстрілу військами російських загарбників.

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19 18:12

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 27 лютого зафіксовано 157 нових випадків інфікування COVID-19.

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області 13:00

25 лютого Антимонопольним комітетом України надано Чернігівській обласній державній адміністрації обов’язкові для розгляду рекомендації щодо суб’єктів господарювання на ринку постачання природного газу.

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики 12:30

За даними Аналітичного звіту за 2020 рік, які щорічно готує Державна регуляторна служба України, Чернігівщина посіла 3 місце в підсумковому рейтингу дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики.

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно 11:52

Згідно з п. 179.4 ст. 179 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники податку звільняються від обов’язку подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація) в таких випадках:

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини