Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 25 червня, 03:53:12

На Чернігівщині відбулась зустріч експертів Представництва Європейської Комісії в Україні

14.03.2013   11:45Агенцiя

В рамках Угоди між Україною та Європейським Союзом "Підтримка реалізації Стратегії національної екологічної політики України на період до 2020 року" з метою аналізу стану виконання показника 1 Угоди "Розробка та (або) перегляд та схвалення секторальних та регіональних програм, що мають відношення до охорони навколишнього природного середовища" 12 березня відбулась робоча поїздка експертів з екологічної політики, стратегії та інвестицій Представництва Європейської Комісії по Чернігівській області.

В ході візиту експертів проведено зустріч з керівниками Держуправління ОНПС в Чернігівській області та Держекоінспекції, обласних управлінь та відомств (головного управління Держземагентства, Департаменту житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури обласної державної адміністрації, Деснянського басейнового управління водних ресурсів, обласного управління лісового та мисливського господарства, головного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів). Обговорено результати виконання регіональних програм з охорони навколишнього природного середовища, природоохоронних розділів регіональних програм Чернігівщини за підсумками 2012 року.

Відзначено значні досягнення регіону у вирішенні проблеми очищення території області від непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин, проведенні роботи по розвитку заповідної справи, ведення лісового господарства, водоохоронної діяльності.

Було наголошено на необхідності затвердження обласної Програми охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області.

В рамках заходу експертами з екологічної політики, стратегії та інвестицій Представництва Європейської Комісії в Україні відвідали КП "Чернігівводоканал" міської ради та Чернігівське відділення ПАТ "САН ІнБев Україна". На підприємствах введено в дію обладнання, що максимально сприятиме захисту довкілля.


Наталія Радченко

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 32 нові випадки COVID-19

Виявлено 32 нові випадки COVID-19 17:08

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 24 червня в області зафіксовано 32 нові випадки COVID-19.

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення

У Чернігові створений ще один орган самоорганізації населення 15:01

Чернігівська міська рада на засіданні 24 червня, відповідно до законодавства, дала дозвіл на створення органу самоорганізації населення (ОСН) «Вуличний комітет по вул. Приміській в м. Чернігові».

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах

До 25-ї річниці Конституції України. Конституційний процес в архівних документах 14:58

Напередодні 25-ї річниці Конституції України пропонуємо ознайомитися з копіями архівних документів, присвячених історії прийняття Основного Закону.

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал

Децентралізація та туризм: як громадам використати наявний туристично-рекреаційний потенціал 14:54

Така тема дводенного навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації голів та заступників голів територіальних громад, яке сьогодні розпочалося у Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації.

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях

До Регламенту Чернігівської міськради внесені передбачені законодавством зміни щодо голосування в земельних питаннях 12:51

На сесійному засіданні Чернігівської міської ради 24 червня першим питанням затверджені зміни до її Регламенту, які пов’язані зі змінами законодавства по земельних питаннях.