Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 12 квітня, 06:27:13

Представниця Партії регіонів набрала більше голосів, ніж всі інші опозиційні кандидати разом

11.03.2013   15:55

На проміжних виборах до Куліківської районної ради перемогла представниця Партії регіонів Наталія Халімон.

Халімон Наталія Миколаївна

Халімон Наталія Миколаївна

10 березня відбулися проміжні вибори депутатів Куликівської районної ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 13 (с. Ковчин), призначені у зв’язку із смертю обраного за даним округом на місцевих виборах 31 жовтня 2010 року депутата.

Для участі у проміжних виборах депутата Куликівської районної ради по одномандатному мажоритарному виборчому округу № 13 були зареєстровані:
– Халімон Наталія Миколаївна, позапартійна, висунута Партією регіонів, директор Ковчинської ЗОШ І-ІІІст.,
– Пономаренко Парасковія Василівна, позапартійна, висунута ВО “Батьківщина”, директор Ковчинського будинку культури,
– Трутень Оксана Іванівна, члена КПУ другий секретар райкому КПУ,
– Дзюба Інна Іванівна, член ПП “УДАР” методист відділу освіти райдержадміністрації,
– Хорошок Сергій Іванович, член УНП, лікар Куликівської ЦРЛ.

Передвиборча робота проводилася лише у вигляді зустрічей кандидатів з виборцями та неофіційного спілкування. Агітаційні повідомлення у практично пресі не розміщувалися. У районному центрі агітували лише трохи комуністи за свого кандидата.
Вже з початку агітаційної кампанії було зрозуміло, що виборці Ковчинської сільської ради вже зробили свій вибір. Найбільше шансів на перемогу мала Наталія Халімон, корінна жителька села, яка користувалася повагою як директор школи, постійно проводила зустрічі з батьками, активна учасниця суспільного життя Ковчинської громади.

Вибори відбувалися в приміщенні Ковчинської загальноосвітньої школи. Впродовж усього виборчого періоду та в день голосування не було зафісовано порушень виборчого законодавства. Фактів порушення громадського порядку в день голосування не зафіксовано. На виборчій дільниці в цей день окрім членів ДВК знаходились представники друкованих видань “Сіверщина”, “Народне слово”, “УДАР”, спостерігачі від кандидатів.

За повідомленням офіційного сайту Куликівської райдержадміністрації з 877 виборців, внесених до Реєстру по даному виборочому округу, участь в голосуванні взяли 538 чоловік. Явка виборців склала 61%.

Зі значною перевагою голосів 58,7% (316 гол.) перемогу на проміжних виборах депутата Куликівської районної ради шостого скликання по одномандатному мажоритарному округу № 13 (Ковчинська сільська рада) здобула Халімон Наталія Миколаївна.
Всі інші – 215 голосів. Тобто представник Партії регіонів набрав більше голосів, ніж всі інші опозиційні кандидати.

На другому місці з результатом 18,2% (98 голосів) – Хорошок С.І. Третя позиція у Трутень О.І., яка набрала 13% (70 голосів). Відповідно четверте та п’яте місце зайняли Пономаренко П.В. (42 голоси) та Дзюба І.І. (5 голосів).

Незрозуміло на що спиралися представники партії "УДАР", коли прогнозували, що "… є всі шанси, що в раді з'явиться "ударівець". А в підсумку - останнє місце і п'ять голосів.

Дані результати доводять, що новообрана депутат – гідна та достойна представник місцевої громади, які протягом багатьох років сумлінно працюють на нелегкій освітянській ниві.

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини