Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 20:14:13

Про збереження автомобільних доріг загального користування області у весняний період 2013 року

25.02.2013   16:21Агенцiя

З метою збереження покриття автомобільних доріг від руйнувань та деформацій при перезволоженні земляного полотна в період весняного відтаювання ґрунтів, відповідно до ст.ст 5 та 6 Закону України “Про дорожній рух”, ст.12 Закону України “Про автомобільні дороги” та Порядку тимчасового обмеження або заборони руху транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів на окремих ділянках автомобільних доріг загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.06.2007 № 879 головою облдержадміністрації Володимиром Хоменком підписано розпорядження від 15 лютого 2013 № 49 “Про збереження автомобільних доріг загального користування області у весняний період 2013 року”.

Доручається:

1. Службі автомобільних доріг у Чернігівській області спільно з дочірнім підприємством “Чернігівський облавтодор”, Управлінням ДАІ Управління МВС України в Чернігівській області та Управлінням Укртрансінспекції у Чернігівській області доручено:

1.1. Впровадити у березні – квітні 2013 року обмеження руху на дорогах загального користування області транспортних засобів, вагові параметри та осьові навантаження яких перевищують допустимі для несприятливих дорожньо-кліматичних умов.

1.2. Маршрути, на яких вводяться обмеження, допустимі вагові параметри та осьові навантаження, терміни дії обмежень визначити за результатами натурних обстежень, інженерно-економічних обгрунтувань, в залежності від погодних умов та стану покриття автомобільних доріг.

Забезпечити постійне інформування учасників дорожнього руху про введені тимчасові обмеження через засоби масової інформації.

1.3. З метою забезпечення життєдіяльності населення та стабільної роботи господарського комплексу області у період підготовки і проведення посівної кампанії, обмеження руху, що вводяться, не повинні стосуватись:

– пасажирського транспорту загального користування, аварійних служб та транспорту, що використовується при ліквідації наслідків стихійних явищ або надзвичайних ситуацій;

– транспорту із загальною фактичною масою до 12 тонн, задіяного на перевезеннях сільгосппродукції (тварин, молокопродуктів, кормів, посівного матеріалу, міндобрив, борошна та інших продуктів харчування), вугілля, дров, торфобрикету, зрідженого газу, паливно-мастильних матеріалів, сільгосптехніки, запчастин;

– транспортних засобів дорожніх організацій Укравтодору, а також підприємств, що виконують роботи за ордерами Служби автомобільних доріг в області, погодженими з Державтоінспекцією.

2. Дочірньому підприємству “Чернігівський облавтодор” встановити, відповідно до погодженої в установленому порядку схеми, дорожні знаки та інформаційні панно, що обмежують рух автомобільними дорогами транспортних засобів, загальна маса яких перевищує встановлені обмеження.

3. Управлінню Державної автомобільної інспекції Управління Міністерства внутрішніх справ України в області встановити дієвий контроль за рухом транспортних засобів з метою збереження доріг у період введених обмежень.

4. Управлінню Укртрансінспекції у Чернігівській області, дочірньому підприємству “Чернігівський облавтодор” спільно з УДАІ УМВС України в області забезпечити максимальне використання можливостей пересувного вагового комплексу при здійсненні контролю за рухом транспорту під час дії обмежень.

5. Районним державним адміністраціям запровадити необхідні заходи щодо контролю за тимчасовим обмеженням руху на територіях районів для збереження мережі доріг (державного майна).

Останні новини Чернігівщини

Землевпорядники Чернігівщини оцифрували понад 9,8 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель у першому півріччі 2026 року 16:54

Упродовж січня – червня 2026 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області перевели в електронну форму понад 9,8 тис. документацій Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.

Від маленької сауни-бочки до сучасного комплексу відпочинку 16:33

Саме такий шлях пройшла родина Макаренків із села Хотинівка на Ніжинщині. Масштабувати бізнес Олегу та Юлії допомогли грантові програми, зокрема «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» від служби зайнятості.

За матеріалами СБУ 7 років ув’язнення отримав один з учасників каналу втечі ухилянтів за кордон 16:11

За доказовою базою Служби безпеки заочно засуджено до 7 років позбавлення волі одного з учасників каналу незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку.

Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43

Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.

Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21

Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини