Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 липня, 14:29:42

У Прилуках на Чернігівщині влада намагається закрити єдиний опозиційний телеканал? Або знову про політичні спекуляції

22.02.2013   16:59

Сьогодні прес-служба Прилуцької міської організації ВО "Свобода" поширила повідомлення про те, що "У місті Прилуки Чернігівської області влада продовжує тиск на голову депутатської фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" у Прилуцькій міській раді Дмитра Барнаша, який є директором опозиційного телеканалу "ТIМ ТВ" і власником ТОВ "ТРК "ТІМ".

демагог

демагог

Далі у документі прес-служби повідомляється: "21 лютого 2013 року представники Прилуцького РЕМ публічного акціонерного товариства "Чернігівобленерго" почали здійснювати умисне пошкодження ліній зв'язку ТОВ "ТРК "ТІМ" шляхом викрадення 737-ми метрів проводу, що перебуває у власності товариства. Такими діями було позбавлено понад 50-х споживачів кабельних телеканалів доступу до єдиного опозиційного телеканалу в місті".

Публічне акціонерне товариство "Чернігівобленерго" здійснює енергозабезпечення споживачів однієї з найбільших областей в Україні - Чернігівської. Абонентами товариства є близько 550 тисяч побутових споживачів і 11,7 тисяч юридичних осіб, переважна більшість яких сільськогосподарські та промислові. Статутний фонд товариства вказано на його офіційному сайті - 29829506 грн.

Матеріал з Вікіпедії повідомляє, що "Господарська діяльність фінансується за рахунок власних коштів, що сплачується за відпущену електроенергію. Надходження коштів з інших джерел є незначним. У разі недостатньої кількості обігових коштів для поточних потреб, Компанія залучає додаткові суми шляхом отримання банківських кредитів. Власником контрольного пакету компанії є компанії зареєстровані в офшорній зоні Кіпру. За даними ЗМІ - це афільовані структури Григорія Суркіса."


Тобто Публічне акціонерне товариство "Чернігівобленерго" - приватна структура! Питання - при чому тут влада?
 
Далі у заяві "Свободи" знову політика: "У сюжетах, що транслювалися телеканалом "ТІМ ТВ", місцева організація ВО "Свобода" неодноразово викривала злочинні схеми місцевої влади."

І, найбільш цікаве наприкінці заяви: "21 лютого керівництвом ТОВ "ТРК "ТІМ" було подано звернення про перевірку завищеної, економічно  необґрунтованої вартості орендної плати до Чернігівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України. Також цього дня було направлено заяву про вчинення злочину до Прилуцького МВУМВС України Чернігівської області та про припинення протиправних дій до Прилуцької міжрайонної прокуратури". Тут правоохоронці, тобто представники влади нарешті згадуються. Але "влада намагається закрити єдиний опозиційний телеканал?". Або, якщо не звертати уваги на заголовок,  то скоріше "Свобода" просить допомоги у саме у влади. 

І скоріше певні підприємці, захищаючі власні комерційні інтереси, вплутують політику. І навіть планують "з вимогами припинити незаконні злочині дії та врегулювати відносини з ТОВ "ТРК "ТІМ" для забезпечення якісними послугами споживачів" 25 лютого, використовуючи Чернігівську обласну організацію ВО "Свобода", провести пікетування ПАТ "Чернігівобленерго". No comments.

Останні новини Чернігівщини

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття 13:54

У Чернігові на вулиці Хлібопекарській 28 липня працівники підрядної організації "ШБУ-14" завершували поточний середній ремонт дороги - вкладали верхній шар асфальтобетонного покриття.

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року 13:31

У січні–червні 2021р. вантажообіг підприємств транспорту становив 521 млн.ткм, що на 8% більше від обсягу січня–червня 2020р.

Президія обласної ради сформувала порядок денний чергової сесії

Президія обласної ради сформувала порядок денний чергової сесії 13:23

Після роботи в постійних комісіях представники депутатського корпусу сьогодні зібрались на засідання президії обласної ради, яке провела голова обласної ради Олена Дмитренко.

В Чернігівській обласній прокуратурі підведено підсумки роботи у першому півріччі  2021 року

В Чернігівській обласній прокуратурі підведено підсумки роботи у першому півріччі 2021 року 13:11

Під головуванням керівника Чернігівської обласної прокуратури Сергія Василини проведено нараду, на якій підведено підсумки роботи органів прокуратури регіону у першому півріччі 2021 року, обговорено шляхи підвищення ефективності їх діяльності, визначено першочергові завдання на наступний період.

Голова Чернігівської області Коваленко прокоментувала свою відставку

Голова Чернігівської області Коваленко прокоментувала свою відставку 12:58

28 липня Кабінет Міністрів погодив заміну на посаді керівника Чернігівської ОДА і провів співбесіду з потенційним кандидатом на посаду.