Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 вересня, 07:07:06

Депутати облради вже готові голосувати за РЛП “Ялівщина”

19.02.2013   11:36Агенцiя

Наболіле питання – створення у Чернігові регіонального ландшафтного парку “Ялівщина” – знову піднімали на засіданні робочої групи при обласній раді керівники міста, області, екологи, громадські організації та члени Громадської ради при облдержадміністрації. Перше у цьому році засідання стало початком кінця поблеми, сподіваються учасники, і вже у червні чернігівці таки отримають довгоочікуваний заповідник.

Приблизно визначено, як буде виглядати майбутній регіональний ландшафтний парк “Ялівщина”. Його межі і площі, які попередньо уточнили члени робочої групи, створеної при обласній раді, і оголосили на першому ж засіданні. Розмір земельного ядра – 170 га. Всі дані поки що не остаточні, а приблизні, наголошують члени робочої групи по створенню заповідника.

Позиція обласної ради вже давно відома. Депутати хоч зараз готові проголосувати за створення у Чернігові регіонального ландшафтного парку “Ялівщина”. От тільки процедура ця довготривала. Робоча група ще має доопрацювати і уточнити деякі моменти, тоді остаточний пакет документів передадуть на голосування депутатів Чернігівської міської ради. Міське керівництво отримає ще й рекомендації від членів робочої групи, які вони виклали у резолюції на першому засіданні.

Резолюція з рекомендаціями надійде до Чернігівської міської ради найближчим часом.

На сесії депутати мають проголосувати за виділення площі для створення регіонального ландшафтного парку “Ялівщина”. От тоді вже можна і проект замовляти, який за 98 тисяч гривень виконуватиме Чернігівський національний педагогічний університет.

Якщо не буде підводних каменів, вже у червні чернігівці отримають довгоочікуваний заповідник, зазначив голова постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів Арсен Дідур.

http://chodtrk.com.ua/?p=8162

Останні новини Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини 11:30

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби 11:10

Цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

На ділянці ремонту дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка укладений фінішний шар нового покриття 11:16

Дорога Т-25-19 - це маршрут, який з'єднує новоутворені Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте закриття проєкту «АртБліндаж» 11:00

Соціально-мистецький проєкт «АртБліндаж» реалізувався громадською організацією ветеранів «Спілка 13 БТРО» спільно з Чернігівською міською комунальною Централізованою бібліотечною системою.

Поблизу Чернігова поліцейські затримали вантажівку, водій якої залишив місце ДТП 10:40

Група реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління поліції зупинила вантажний автомобіль з явними механічними пошкодженнями за півсотні кілометрів від місця автопригоди з потерпілими, скоєної на території Сновської громади.