Чернігівські депутати визначаються з електронною системою голосування
Перше організаційне засідання робочої групи із впровадження електронної системи голосування в Чернігівській міській раді відбулося сьогодні під головуванням заступника міського голови – керуючого справами виконкому Станіслава Віхрова.
Персональний склад робочої групи, створеної на виконання рішення міськради, затверджено розпорядженням міського голови. До неї увійшли представники депутатського корпусу та керівники відділів і управлінь міської ради.
С. Віхров наголосив: “Ми з вами повинні чітко з’ясувати, що саме нам потрібно, які технічні параметри повинна мати система, на яку граничну вартість ми можемо розраховувати – і тільки тоді визначатися з конкретним технічним завданням”.
Депутати ж запропонували, насамперед, вивчити досвід інших міст, де електронні системи вже працюють, аби врахувати їхній досвід і не повторити помилок. Учасники робочої групи зійшлися на думці, що обрати варто ту електронну систему голосування, яка буде оптимальною за ціною, матеріально-технічними складовими, з гнучким програмним забезпеченням.
Заступник міського голови – керуючий справами виконкому запросив учасників робочої групи та всіх зацікавлених депутатів узяти участь у презентації одного з вітчизняних розробників, що запланована на четвер 14 лютого об 11 годині.
Останні новини Чернігівщини
Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 08:41
Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.
За підтримки Латвії у Чернігові запрацювало оновлене педіатричне відділення та Центр захисту прав людини 08:20
У Чернігівській центральній районній лікарні відкрили оновлене педіатричне відділення. Цей проєкт реалізувала благодійна організація «Tavi draugi» коштом Уряду Латвії.
У Прилуках поліцейські відзначили ліцеїстку, яка повідомила про спробу ворожого вербування 17:50
Начальник Прилуцького районного відділу поліції Василь Ободовський разом із начальницею сектору «Служба освітньої безпеки» Яною Гуменною відзначили ученицю місцевого ліцею Ангеліну Гришину.
На Алеї Героїв оновили меморіальну експозицію зі світлинами та історіями загиблих воїнів 17:39
У Чернігові на Алеї Героїв 26 листопада оновили інформаційні стенди зі світлинами та короткими біографіями ще 60 військовослужбовців, які віддали своє життя, захищаючи місто та Україну.