Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 липня, 16:16:59

На засіданні постійної комісії розглянуто питання управління комунальним майном

09.02.2013   09:29

7 лютого заступник голови обласної ради Валентин Мельничук взяв участь в засіданні постійної комісії обласної ради з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності, яке провів її секретар Максим Городній.

Відповідно до запланованого порядку денного на ньому було розглянуто низку питань щодо встановлення зменшеного розміру орендної плати за оренду приміщень у будівлях комунальної власності області. Зокрема за рішенням депутатів запропоновано затвердити на черговій сесії обласної ради знижений розмір орендної плати для державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області» і комунального підприємства «Готельно-туристичний комплекс «Придеснянський» Чернігівської обласної ради. Безпосередньо на засіданні комісії встановлено знижений розмір орендної плати для обласного військового комісаріату та Господарського суду Чернігівської області.

Також комісія затвердила графік проведення звітів керівників комунальних підприємств Чернігівської обласної ради за 2012 рік і перспективи розвитку в подальшому та надала дозвіл Краснохутірській загальноосвітній школі – інтернату І-ІІІ ст. на списання основних засобів.

В роботі комісії взяли участь: Володимир Сидоренко – начальник управління комунального майна обласної ради, Віктор Мащенко – директор комунального підприємства «Готельно-туристичний комплекс «Придеснянський» Чернігівської обласної ради, Костянтин Нікулін – військовий комісар обласного військового комісаріату, Микола Фесюра – заступник голови Господарського суду Чернігівської області.

За результатами робочого засідання з усіх запланованих питань прийняті відповідні протокольні рішення та рекомендації.

Останні новини Чернігівщини

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею 13:58

Будинок в якому зараз знаходиться Сосницький краєзнавчий музей ім. Ю.С.Виноградського, був побудований лікарем Щербаковим у 1870 році. З 1890 року належав князю Волконському. В 1899 році він був капітально відремонтований, про що свідчать дата на металевій прикрасі при вході у будинок. Останнім кому належав будинок – це був лікар П.В.Ольденборгер.

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж 13:21

В оперативному командуванні «Північ» офіційно відкрили дві казарми поліпшеного планування для військовослужбовців контрактної служби.

Двох осіб затримано за угон таксі

Двох осіб затримано за угон таксі 13:00

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом.

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає 12:10

У Сосницькій громаді обрали переможців Громадського бюджету. Утім їх проєкти реалізовуватись в 2020 році не будуть.

За 6 місяців – 600 нових родин

За 6 місяців – 600 нових родин 11:01

Перші 6 місяців 2020 року закарбували у пам’яті кожного різні моменти, проте для молодят, які створили у цей період родини, вони залишаться знаковими впродовж усього життя.