Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 18 квітня, 12:38:28

На засіданні постійної комісії розглянуто питання управління комунальним майном

09.02.2013   09:29

7 лютого заступник голови обласної ради Валентин Мельничук взяв участь в засіданні постійної комісії обласної ради з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності, яке провів її секретар Максим Городній.

Відповідно до запланованого порядку денного на ньому було розглянуто низку питань щодо встановлення зменшеного розміру орендної плати за оренду приміщень у будівлях комунальної власності області. Зокрема за рішенням депутатів запропоновано затвердити на черговій сесії обласної ради знижений розмір орендної плати для державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області» і комунального підприємства «Готельно-туристичний комплекс «Придеснянський» Чернігівської обласної ради. Безпосередньо на засіданні комісії встановлено знижений розмір орендної плати для обласного військового комісаріату та Господарського суду Чернігівської області.

Також комісія затвердила графік проведення звітів керівників комунальних підприємств Чернігівської обласної ради за 2012 рік і перспективи розвитку в подальшому та надала дозвіл Краснохутірській загальноосвітній школі – інтернату І-ІІІ ст. на списання основних засобів.

В роботі комісії взяли участь: Володимир Сидоренко – начальник управління комунального майна обласної ради, Віктор Мащенко – директор комунального підприємства «Готельно-туристичний комплекс «Придеснянський» Чернігівської обласної ради, Костянтин Нікулін – військовий комісар обласного військового комісаріату, Микола Фесюра – заступник голови Господарського суду Чернігівської області.

За результатами робочого засідання з усіх запланованих питань прийняті відповідні протокольні рішення та рекомендації.

Останні новини Чернігівщини

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня 12:36

Для нашого регіону характерна велика кількість рослинної їжі. Українська кухня — це варіння, тушкування, запікання, смаження, пряження.

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска 12:19

За два тижні Великдень. А отже, варто продумувати страви, які будете готувати. Пропонуємо рецепт сирної паски, що традиційно готується на свято Великодня.

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 11:50

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 2021 року

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць 10:14

Цей День встановлений в 1983 році Асамблеєю Міжнародної ради з питань охорони пам’ятників і визначних місць (ІКОМОС), створеної при ЮНЕСКО. Відзначається з 18 квітня 1984 року.