Перший Національний та обласне радіо припинили трансляції на Чернігівщині
Програми першого національного каналу Національної радіокомпанії України та чернігівського обласного радіо не транслюються в ефірі.

У середу 6 лютого на Чернігівщині відбулася досить неординарна подія: жителі області, увімкнувши радіоприймачі, не могли спіймати в ефірі як програми першого національного каналу Національної радіокомпанії України, так передачі обласного радіо. Замість них лунали пісні, голоси інших радіокомпаній, що обурило чернігівців більшості населених пунктів. Зі скаргами вони звернулися до органів місцевої влади, редакцію обласного радіо. Що сталося?
– Ми отримали лист з попередженням про припинення трансляції від Чернігівської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення?– повідомив генеральний директор обласної державної телерадіокомпанії Анатолій Тютюнник. – Керівництво останнього мотивує це тим, що у свою чергу отримало відповідне звернення Національної радіокомпанії України.
Як з’ясувалося, робота радіопередачів призупинена у зв’язку з тим, що бюджетних асигнувань на трансляцію радіопрограм у 2013 році виділено у чотири рази менше від потреби і в три рази менше, ніж торік.
Нині на Чернігівщині залишилося лише близько 30 тисяч “дротових” радіоточок, по яких ще можна почути програми першого національного каналу Національної радіокомпанії України та обласного радіо. Це всього-на-всього 6-7 відсотків потенційних радіослухачів місцевих та столичних новин.
Останні новини Чернігівщини
Військовим – харчові продукти, лікарням – медзасоби: в області передали чергову допомогу з Німеччини 10:58
Два провідні медзаклади області та військовослужбовці, які виконують завдання на півночі України, отримали сьогодні гуманітарну допомогу від німецької доброчинної організації «Україна. Допомога. Брайтшайд імені Святого Лаврентія».
Наркобізнес з мільйонними прибутками: на Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу п’ятьох учасників міжрегіональної організованої злочинної групи 10:33
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу СБУ в Чернігівській області та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо п’ятьох учасників міжрегіональної організованої злочинної групи, які протягом тривалого часу займалися розповсюдженням наркотичних засобів та психотропних речовин у Чернігівській, Хмельницькій та Чернівецькій областях.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на територіїобласті за добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі та 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення.
20 чернігівських випускників та випускниць отримали 200 балів на НМТ 09:39
Цьогоріч 20 учнів чернігівських закладів загальної середньої освіти досягли найвищих результатів на національному мультипредметному тесті (НМТ).
Чернігівські спортсмени стали переможцями чемпіонат Європи з гирьового спорту 09:07
В сербському місті Белград фінішував відкритий чемпіонат Європи з гирьового спорту за версією IGSF.