Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 липня, 10:24:21

“Чернігівщина експертна – 2012” - найбільш впливовим державним службовцем став голова Чернігівської облдержадміністрації Володимир Хоменко

04.02.2013   13:26Агенцiя

Соціологічне опитування цього року враховувало думку 98-ми експертів – представників громадського сектору та політичних партій, працівників органів влади та місцевого самоврядування, журналістів. Такий підбір респондентів має, на думку представників Поліського фонду, гарантувати неупередженість та об’єктивність дослідження.

За підсумками опитування Чернігівську облдержадміністрацію визнано найбільш ефективним органом влади (так вважають більше 40% експертів). А найбільш впливовим державним службовцем за підсумками 2012 року став голова Чернігівської облдержадміністрації Володимир Хоменко.

Цікавим є факт, що, за даними дослідження, найбільше впливали на формування суспільної думки в Чернігівській області протягом 2012 року центральні ЗМІ. Втім, зросла роль місцевих ЗМІ, які мають найвищий показник впливу, починаючи з початку досліджень. У порівнянні з 2010-2011 роками зріс вплив громадських організацій (хоча він залишається суттєво меншим від інших суб’єктів).

Також експерти вважають що у порівнянні з 2011 роком зріс контроль громадськості за діями місцевої влади.

Результати дослідження – і ті, що свідчать про позитивні тенденції, і ті, які є критичними щодо окремих суспільно-політичних питань, стануть у нагоді працівникам органів влади та місцевого самоврядування для використання під час прийняття рішень і реалізації державної та регіональної політики.


Підготовлено за матеріалами Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень

Останні новини Чернігівщини

25 липня: цей день в Україні і світі 08:16

ДЕНЬ 883 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 883 RUSSIAN AGRESSION

У Бахмацькому ліцеї збудують укриття та реконструюють харчоблок 16:44

Бахмацький ліцей № 1 є провідним та найбільшим закладом освіти територіальної громади. У 2023-2024 навчальному році тут здобували освіту 875 учнів.

єРобота на Чернігівщині: грантові програми для бізнесу від служби зайнятості 16:39

Вже 349 мешканців області для започаткування або розвитку бізнесу скористалися програмою «Власна справа» та 11 - програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей», які реалізуються в межах урядового проєкту єРобота.

У січні-червні 2024 року на Чернігівщині сплачено 16,2 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 16:36

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-червні 2024 року сплачено 10 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 9,8 відс. (на 893 млн грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2023 року.

 «Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 12:21

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток». Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини