Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 лютого, 03:19:54

“Чернігівщина експертна – 2012” - найбільш впливовим державним службовцем став голова Чернігівської облдержадміністрації Володимир Хоменко

04.02.2013   13:26Агенцiя

Соціологічне опитування цього року враховувало думку 98-ми експертів – представників громадського сектору та політичних партій, працівників органів влади та місцевого самоврядування, журналістів. Такий підбір респондентів має, на думку представників Поліського фонду, гарантувати неупередженість та об’єктивність дослідження.

За підсумками опитування Чернігівську облдержадміністрацію визнано найбільш ефективним органом влади (так вважають більше 40% експертів). А найбільш впливовим державним службовцем за підсумками 2012 року став голова Чернігівської облдержадміністрації Володимир Хоменко.

Цікавим є факт, що, за даними дослідження, найбільше впливали на формування суспільної думки в Чернігівській області протягом 2012 року центральні ЗМІ. Втім, зросла роль місцевих ЗМІ, які мають найвищий показник впливу, починаючи з початку досліджень. У порівнянні з 2010-2011 роками зріс вплив громадських організацій (хоча він залишається суттєво меншим від інших суб’єктів).

Також експерти вважають що у порівнянні з 2011 роком зріс контроль громадськості за діями місцевої влади.

Результати дослідження – і ті, що свідчать про позитивні тенденції, і ті, які є критичними щодо окремих суспільно-політичних питань, стануть у нагоді працівникам органів влади та місцевого самоврядування для використання під час прийняття рішень і реалізації державної та регіональної політики.


Підготовлено за матеріалами Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень

Останні новини Чернігівщини

Вшанували пам’ять полковника армії УНР

Вшанували пам’ять полковника армії УНР 18:17

23 лютого в м Ічня меморіальні заходи увічнення пам’яті борця за незалежність України у 20-му столітті Архипа Кмети розпочалися хвилиною мовчання на честь іншого Захисника України, старшого солдата 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, уродженця с. Більмачівка Ічнянського району Чернігівської області Сергія ПЕТРАУСКАСА, який 22 лютого цього року загинув на фронті внаслідок обстрілу військами російських загарбників.

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19 18:12

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 27 лютого зафіксовано 157 нових випадків інфікування COVID-19.

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області 13:00

25 лютого Антимонопольним комітетом України надано Чернігівській обласній державній адміністрації обов’язкові для розгляду рекомендації щодо суб’єктів господарювання на ринку постачання природного газу.

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики 12:30

За даними Аналітичного звіту за 2020 рік, які щорічно готує Державна регуляторна служба України, Чернігівщина посіла 3 місце в підсумковому рейтингу дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики.

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно 11:52

Згідно з п. 179.4 ст. 179 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники податку звільняються від обов’язку подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація) в таких випадках:

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини