Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 липня, 12:46:50

Розширена оперативна нарада УМВС в області підбила підсумки роботи за перший місяць 2013 року

04.02.2013   10:49

Аналізові підсумків роботи органів та підрозділів внутрішніх справ Чернігівщини за перший місяць нинішнього року була присвячена розширена оперативна нарада Управління МВС в області, яка відбулася в конференц-залі адмінбудівлі УМВС.

У нараді, поряд із членами колегії, взяли участь начальники галузевих служб, керівники міськрайлінорганів внутрішніх справ області разом із своїми першими заступниками - начальниками слідчих відділень. Відкрив та вів засідання начальник УМВС України в Чернігівській області генерал-майор міліції Олександр Михайлик.

Передусім, учасники засідання розглянули результати роботи слідчих підрозділів ОВС області у звітному періоді, визначили недоліки та проблемні питання в організації службової діяльності, обговорили заходи, які слід запровадити для вдосконалення оперативно-службової діяльності міліції в подальшому.

В цьому контексті розглядався стан організації розкриття та розслідування злочинів, насамперед тяжких та особливо тяжких. Тут також не обійшлося без пошуку шляхів боротьби з недоліками.

Оперативна нарада заслухала доповіді заступника начальника слідчого управління УМВС Ігоря Антоненка, начальника управління карного розшуку УМВС Максима Гончара, виконуючого обов'язки начальника державної служби боротьби з економічною злочинністю Дмитра Ценова, а також начальників та заступників низки міськрайлінорганів внутрішніх справ області.    

Начальник УМВС Олександр Михайлик поставив задачу суттєво активізувати роботу оперативних підрозділів, насамперед - карного розшуку. Досвідчені фахівці з обласного апарату повинні набагато більше уваги приділяти наданню практичної допомоги колегам на місцях, не уникати особистої участі в розкритті найбільш тяжких та резонансних злочинів.

Посилена увага оперативної наради була приділена проведенню на території області профілактичних заходів під умовною назвою «Візит». Основним завданням операції є активізація роботи дільничних інспекторів міліції, налагодження взаємодії з населенням, досягнення максимальної їх обізнаності щодо стану оперативної обстановки на території, яку вони обслуговують. За місцем проживання дільничні інспектори відвідують осіб похилого віку з метою попередження вчинення правопорушень відносно них, проводяться із зазначеною категорією громадян бесіди профілактичного характеру з врученням візитних карток та інформаційних листівок з рекомендаціями щодо власної безпеки та запобігання скоєнню стосовно пенсіонерів навмисних майнових кримінальних правопорушень. Вивчається питання насильства в сім'ях осіб похилого віку. Про хід операції доповідав начальник управління громадської безпеки УМВС Олександр Малиш.

Учасники розширеної оперативної наради УМВС не обійшли увагою і проблеми комплектування та організації роботи органів та підрозділів міліції новими кадрами, відбору кандидатів на службу в органах внутрішніх справ. З доповіддю на цю тему виступив начальник управління кадрового забезпечення УМВС області  Юрій Лихошерст.

Підбиваючи підсумки наради, начальник УМВС в області Олександр Михайлик довів до відома підлеглих вимоги, які висуває перед правоохоронцями Міністр внутрішніх справ України, та з урахуванням місцевої специфіки поставив керівникам конкретні завдання за кожним з напрямків діяльності, визначивши терміни їх виконання.

Останні новини Чернігівщини

25 липня: цей день в Україні і світі 08:16

ДЕНЬ 883 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 883 RUSSIAN AGRESSION

У Бахмацькому ліцеї збудують укриття та реконструюють харчоблок 16:44

Бахмацький ліцей № 1 є провідним та найбільшим закладом освіти територіальної громади. У 2023-2024 навчальному році тут здобували освіту 875 учнів.

єРобота на Чернігівщині: грантові програми для бізнесу від служби зайнятості 16:39

Вже 349 мешканців області для започаткування або розвитку бізнесу скористалися програмою «Власна справа» та 11 - програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей», які реалізуються в межах урядового проєкту єРобота.

У січні-червні 2024 року на Чернігівщині сплачено 16,2 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 16:36

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-червні 2024 року сплачено 10 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 9,8 відс. (на 893 млн грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2023 року.

 «Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 12:21

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток». Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини