Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 березня, 12:26:07

Розширена оперативна нарада УМВС в області підбила підсумки роботи за перший місяць 2013 року

04.02.2013   10:49

Аналізові підсумків роботи органів та підрозділів внутрішніх справ Чернігівщини за перший місяць нинішнього року була присвячена розширена оперативна нарада Управління МВС в області, яка відбулася в конференц-залі адмінбудівлі УМВС.

У нараді, поряд із членами колегії, взяли участь начальники галузевих служб, керівники міськрайлінорганів внутрішніх справ області разом із своїми першими заступниками - начальниками слідчих відділень. Відкрив та вів засідання начальник УМВС України в Чернігівській області генерал-майор міліції Олександр Михайлик.

Передусім, учасники засідання розглянули результати роботи слідчих підрозділів ОВС області у звітному періоді, визначили недоліки та проблемні питання в організації службової діяльності, обговорили заходи, які слід запровадити для вдосконалення оперативно-службової діяльності міліції в подальшому.

В цьому контексті розглядався стан організації розкриття та розслідування злочинів, насамперед тяжких та особливо тяжких. Тут також не обійшлося без пошуку шляхів боротьби з недоліками.

Оперативна нарада заслухала доповіді заступника начальника слідчого управління УМВС Ігоря Антоненка, начальника управління карного розшуку УМВС Максима Гончара, виконуючого обов'язки начальника державної служби боротьби з економічною злочинністю Дмитра Ценова, а також начальників та заступників низки міськрайлінорганів внутрішніх справ області.    

Начальник УМВС Олександр Михайлик поставив задачу суттєво активізувати роботу оперативних підрозділів, насамперед - карного розшуку. Досвідчені фахівці з обласного апарату повинні набагато більше уваги приділяти наданню практичної допомоги колегам на місцях, не уникати особистої участі в розкритті найбільш тяжких та резонансних злочинів.

Посилена увага оперативної наради була приділена проведенню на території області профілактичних заходів під умовною назвою «Візит». Основним завданням операції є активізація роботи дільничних інспекторів міліції, налагодження взаємодії з населенням, досягнення максимальної їх обізнаності щодо стану оперативної обстановки на території, яку вони обслуговують. За місцем проживання дільничні інспектори відвідують осіб похилого віку з метою попередження вчинення правопорушень відносно них, проводяться із зазначеною категорією громадян бесіди профілактичного характеру з врученням візитних карток та інформаційних листівок з рекомендаціями щодо власної безпеки та запобігання скоєнню стосовно пенсіонерів навмисних майнових кримінальних правопорушень. Вивчається питання насильства в сім'ях осіб похилого віку. Про хід операції доповідав начальник управління громадської безпеки УМВС Олександр Малиш.

Учасники розширеної оперативної наради УМВС не обійшли увагою і проблеми комплектування та організації роботи органів та підрозділів міліції новими кадрами, відбору кандидатів на службу в органах внутрішніх справ. З доповіддю на цю тему виступив начальник управління кадрового забезпечення УМВС області  Юрій Лихошерст.

Підбиваючи підсумки наради, начальник УМВС в області Олександр Михайлик довів до відома підлеглих вимоги, які висуває перед правоохоронцями Міністр внутрішніх справ України, та з урахуванням місцевої специфіки поставив керівникам конкретні завдання за кожним з напрямків діяльності, визначивши терміни їх виконання.

Останні новини Чернігівщини

8 березня - Міжнародний жіночий день 09:26

Цей святковий день цілком присвячений самій прекрасній половині нашого суспільства. Його популярність наростає і зміцнюється вже більше ста років.

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року