Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 вересня, 15:54:44

Як виконують свої обіцянки чернігівські нардепи можна дізнатися в Інтернеті

29.01.2013   10:18Агенцiя

Всі обіцянки депутатів, що були обрані по мажоритарним округам зібрані в одному місті на сайті "Події і коментарі" в рамках проекту "Профілі Чернігівських політиків"

Проект "Профілі Чернігівських політиків" є ініціативою Чернігівської  громадської організації "Освітній  центр "Ініціатива" та не підтримується жодним бізнесом, політиком чи донором.

Завданням проекту є постійний  моніторинг діяльності політиків пов’язаних з Чернігівською областю  та донесення об’єктивної інформації до жителів регіону.

Методологія моніторингу: на сайті "Події і коментарі" зібрані основні обіцянки політиків,  які були дані ними  в ході передвиборчих кампаній. Кожна обіцянка аналізується експертами ЧОЦ "Ініціатива" на основі відкритих джерел та офіційних звернень та запитів. Після цього кожній обіцянці присвоюється статус "Виконано", "Не виконано" або "В процесі виконання".

Статус "Виконано" присвоюється обіцянці, якщо є достовірні підтвердженні  факти виконання політиком цієї обіцянки. Відповідна доказова база розміщується на сторінці профілю.

Статус "Не виконано" присвоюється обіцянці, якщо у відкритих джерелах немає інформації про її виконання і політик також не надав жодної інформації щодо її виконання.  

Статус "В процесі виконання" присвоюється обіцянці, якщо є достовірні факти, що політик здійснив певні кроки  по втіленню цієї обіцянки в життя. Відповідна доказова база розміщується на сторінці профілю

Важливо, що кожен політик, профіль якого відображений на сайті, може надати інформацію, що підтверджує виконання ним передвиборчої обіцянки або здійснення заходів.

Кожен користувач сайту може додати коментарі до профілю політика – таким чином висловити свою оцінку роботі кожного політика.

Згодом на сайті також з’являться профілі народних депутатів від Чернігівщини обраних за партійними списками, а також профіль виконання обіцянок Чернігівського міського голови Олександра Соколова.

ЧОЦ "Ініціатива"

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 153 особи 15:11

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 28 вересня в області щеплено першою та другою дозою 327 290 людей.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:12

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Атрошенко закликав бізнес взяти участь в озелененні міста 13:07

На розширеній нараді з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств чернігівський міський голова Владислав Атрошенко публічно підтвердив свій намір зробити особистий внесок в озеленення Чернігова, закупивши за власний кошт і висадивши до двох десятків дерев.

Досвід мешканця Прилук: арештований будинок поклав кінець 130-тисячному боргу

Досвід мешканця Прилук: арештований будинок поклав кінець 130-тисячному боргу 13:03

Арешт нерухомості – один з примусових заходів, які застосовують державні виконавці до боржників по аліментах.

Вакцинація освітян Чернігівщини триває — 79% шкіл працюють очно

Вакцинація освітян Чернігівщини триває — 79% шкіл працюють очно 09:57

Станом на понеділок, 27 вересня, майже 14 тисяч освітян Чернігівської області — 44,5% — завершили вакцинацію від COVID-19. Ще 30,6% щеплені поки що лише першою дозою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини