Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 березня, 15:03:24

Намет церковних аферистів

26.01.2013   11:52Агенцiя

Саме так був названий намет – юрта УПЦ Московського патріархату під Катерининською церквою на “круглому столі” прес-клубу “Медіа-центр” у Чернігові.

Нагадаємо, що вже сьомий рік під козацьким Катерининським храмом, повернутим УПЦ Київського патріархату, стоїть брудний намет Московського патріархату з великим портретом московського патріарха Кіріла замість ікони. Так московські люди протестують проти передачі українського храму українській Церкві. Хоча є рішення всіх судів про знесення незаконного намету, але державна виконавча служба, очолювана п. Олегом Шерманом, відмовилася виконувати судове рішення.

Депутат Чернігівської міської ради Костянтин Іванов: “Хто такий отець Лєдовой, який керує цим наметом? Якщо владика Амвросій заявляє, що не має відношення до намету і до його настоятеля, то цей батюшка просто аферист, що прикривається релігійними почуттями людей”.

Архієпископ Чернігівський і Ніжинський УПЦ Київського патріархату Євстратій: “Якщо після спалення цього намету вранці першим повідомив про цю подію заступник завідуючого відділом зовнішніх зносин московської патріархії Ніколай Балашов, то хіба не зрозуміло хто стоїть за чернігівським о. Лєдовим?”

Відомий чернігівський історик Володимир Коваленко: “А взагалі в Чернігові є якась справна влада, здатна виконати судові рішення?!”

Питання поки що зависає у повітрі і стає риторичним…

http://siver.com.ua/news/namet_cerkovnikh_aferistiv/2013-01-25-11668

Останні новини Чернігівщини

Завершився обласний педагогічний конкурс

Завершився обласний педагогічний конкурс "#ed-вимір методичної майстерності" 12:37

Відбувся заключний, ІІІ етап обласного педагогічного конкурсу «#ed-вимір методичної майстерності» у формі онлайн-представлення його учасниками колективних проєктів «Траєкторія нашої творчості».

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА 12:16

У IV кварталі 2020 року на підприємствах, в організаціях та установах м.Чернігова (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) були зайняті в середньому 69 тис. штатних працівників.

Ніжин: презентовано проєкт

Ніжин: презентовано проєкт "Greening of the Planet" 11:53

3 березня відбулася пресконференція, на якій було презентовано масштабний проєкт «Greening of the Planet».

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію "Пролісок" 11:37

Перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш разом заступником голови ОДА Жанною Шерстюк із робочою поїздкою відвідали комунальне некомерційне підприємство «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:25

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини