Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 жовтня, 23:40:47

"Ялівщина": проблеми і перспективи

25.01.2013   17:12

24 січня заступник голови обласної ради Валентин Мельничук взяв участь у засіданні робочої групи з питань створення регіонального ландшафтного парку "Ялівщина", яке відбулося у конференц-залі обласної ради. На ньому було розглянуто питання «Про забезпечення прискорення робіт із створення регіонального ландшафтного парку "Ялівщина".

Виступаючи на зібранні, Валентин Мельничук, зокрема, наголосив на важливості обговорюваного питання, яке вже має відповідний суспільний резонанс, закликав членів робочої групи до активної співпраці та внесення конструктивних пропозицій по вирішенню порушеної проблеми у 2013 році.

З інформацією на тему: «Стан робіт щодо розробки проекту створення РЛП «Ялівщина», проблеми та шляхи вирішення» перед учасниками засідання виступила заступник начальника Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Чернігівській області Тетяна Дадашева.

Активну участь в обговоренні порушеного питання взяли члени робочої групи: заступник Чернігівського міського голови Олександр Сердюк, начальник управління земельних ресурсів Чернігівської міської ради Юрій Титаренко, голова постійної комісії Чернігівської міської ради з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин Юрій Тарасовець, депутат Деснянської районної у місті Чернігові ради Руслан Волощук, заступник голови громадської ради при облдержадміністрації Наталія Проскуріна, член громадської ради при облдержадміністрації Тамара Петрова та інші.

За результатами обговорення, члени робочої групи з питань створення регіонального ландшафтного парку «Ялівщина» вирішили продовжити чинне засідання 1 лютого поточного року - після надання Чернігівською міською радою графічних матеріалів меж земельних ділянок власників і користувачів, що розташовані в межах лісопарку Ялівщина.

Провів засідання голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів, заступник голови робочої групи Арсен Дідур.

Останні новини Чернігівщини

 За минулу добу в Чернігівській області виявлено 321 новий випадок COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 321 новий випадок COVID-19 20:17

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 27 жовтня в області зафіксовано 321 новий випадок COVID-19. Зокрема 198 — у Чернігівському районі (в тому числі 129 — у Чернігові), 95 — у Ніжинському, 16 — у Корюківському, 12 — у Прилуцькому. 126 захворілих госпіталізовані

  Випалювання сухої рослинності шкодить довкіллю і карається значними штрафами

Випалювання сухої рослинності шкодить довкіллю і карається значними штрафами 20:13

Нині триває осіннє прибирання полів, городів та присадибних ділянок. Часто ці роботи завершуються спалюванням сухої рослинності та пожнивних решток. Це, у свою чергу, може спричинити масштабні пожежі, скорочення біологічного різноманіття, а найстрашніше – людські жертви.

Визначено кандидатуру на посаду директора РЛП «Ялівщина»

Визначено кандидатуру на посаду директора РЛП «Ялівщина» 19:20

Засідання відповідної конкурсної комісії провів сьогодні, 27 жовтня, заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Дмитро Іванов.

 Червона зона: як працюватимуть садки та школи

Червона зона: як працюватимуть садки та школи 19:09

З 30 жовтня лише 55 із 426 шкіл Чернігівщини зможуть працювати очно. 100% працівників цих закладів мають «зелений» COVID-сертифікат та повне право працювати у «червоній» зоні, куди з цієї суботи переходить і наша область.

 60-річний ювілей відзначив Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН

60-річний ювілей відзначив Інститут сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН 19:02

З визначною датою привітали колектив установи Дмитро Іванов, заступник голови ОДА, Дмитро Блауш, заступник голови обласної ради, Юрій Лупенко, віцепрезидент Національної академії аграрних наук України та народний депутат України Валерій Зуб.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини