Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 березня, 15:30:27

"Ялівщина": проблеми і перспективи

25.01.2013   17:12

24 січня заступник голови обласної ради Валентин Мельничук взяв участь у засіданні робочої групи з питань створення регіонального ландшафтного парку "Ялівщина", яке відбулося у конференц-залі обласної ради. На ньому було розглянуто питання «Про забезпечення прискорення робіт із створення регіонального ландшафтного парку "Ялівщина".

Виступаючи на зібранні, Валентин Мельничук, зокрема, наголосив на важливості обговорюваного питання, яке вже має відповідний суспільний резонанс, закликав членів робочої групи до активної співпраці та внесення конструктивних пропозицій по вирішенню порушеної проблеми у 2013 році.

З інформацією на тему: «Стан робіт щодо розробки проекту створення РЛП «Ялівщина», проблеми та шляхи вирішення» перед учасниками засідання виступила заступник начальника Державного управління охорони навколишнього природного середовища у Чернігівській області Тетяна Дадашева.

Активну участь в обговоренні порушеного питання взяли члени робочої групи: заступник Чернігівського міського голови Олександр Сердюк, начальник управління земельних ресурсів Чернігівської міської ради Юрій Титаренко, голова постійної комісії Чернігівської міської ради з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин Юрій Тарасовець, депутат Деснянської районної у місті Чернігові ради Руслан Волощук, заступник голови громадської ради при облдержадміністрації Наталія Проскуріна, член громадської ради при облдержадміністрації Тамара Петрова та інші.

За результатами обговорення, члени робочої групи з питань створення регіонального ландшафтного парку «Ялівщина» вирішили продовжити чинне засідання 1 лютого поточного року - після надання Чернігівською міською радою графічних матеріалів меж земельних ділянок власників і користувачів, що розташовані в межах лісопарку Ялівщина.

Провів засідання голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів, заступник голови робочої групи Арсен Дідур.

Останні новини Чернігівщини

Завершився обласний педагогічний конкурс

Завершився обласний педагогічний конкурс "#ed-вимір методичної майстерності" 12:37

Відбувся заключний, ІІІ етап обласного педагогічного конкурсу «#ed-вимір методичної майстерності» у формі онлайн-представлення його учасниками колективних проєктів «Траєкторія нашої творчості».

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА 12:16

У IV кварталі 2020 року на підприємствах, в організаціях та установах м.Чернігова (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) були зайняті в середньому 69 тис. штатних працівників.

Ніжин: презентовано проєкт

Ніжин: презентовано проєкт "Greening of the Planet" 11:53

3 березня відбулася пресконференція, на якій було презентовано масштабний проєкт «Greening of the Planet».

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію "Пролісок" 11:37

Перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш разом заступником голови ОДА Жанною Шерстюк із робочою поїздкою відвідали комунальне некомерційне підприємство «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:25

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини