Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 жовтня, 00:49:30

Роз’яснення важливості кампанії декларування

25.01.2013   13:20

З 1 січня розпочалася кампанія “Декларування – 2013”. Кожному громадянину, що звертається до податкової інспекції, створено належні умови для подання декларації та надаються кваліфіковані консультації.

На сьогодні одним з головних завдань податкової служби є налагодження співпраці з платниками податків таким чином, щоб для громадян деклараційна кампанія була зручною, а для податківців – результативною.

Міські податківці усілякими засобами намагаються роз’яснити громадянам важливість кампанії декларування. Це і семінари, зустрічі, консультації тощо. З цією метою створюються консультаційні пункти поза межами інспекції.

Так і у цьому році фахівці податкової інспекції виїжджають на великі підприємства міста, де зустрічаються з громадянами. Першими хто почув роз’яснення податківців стали працівники ПАТ “Обленерго”. Їх було поінформовано про кампанію декларування доходів громадян, яка проводиться податківцями у 2013 році, хто зобов’язаний подавати декларацію, а хто має на це право, наприклад, з метою відшкодування частини коштів, сплачених за навчання. Також вони дізналися, що громадяни, які подають річні податкові декларації, мають можливість у податковій інспекції за місцем проживання отримати безкоштовно бланки декларації. Особлиу увагу було зосереджено на тому, що за рахунок зібраних податків фінансуються такі потреби суспільства як охорона здоров’я, освіта, соціальна сфера, охорона правопорядку тощо.

Також, Алла Супрун – начальник відділу майнових податків та моніторингу з питань оподаткування фізичних осіб розповіла про новий податок, який введено з 1 січня 2013 р., а саме податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. “До 1 липня 2013 року власники об’єктів житлової нерухомості, яка підлягає оподаткуванню, отримають податкові повідомлення-рішення про суму податку та платіжні реквізити. У разі незгоди платника з розрахунками податкової, він має право звернутися до податкового органу для звірки даних”, – повідомила вона.
 

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 734 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 734 нових випадки COVID-19 19:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 21 жовтня в області зафіксовано 734 нових випадки COVID-19.

У Чернігові освятили Хрест на місці спорудження майбутнього храму

У Чернігові освятили Хрест на місці спорудження майбутнього храму 19:04

Сьогодні, 21 жовтня, у Чернігові у мікрорайоні «Шерстянка» відбулося освячення Хреста на місці спорудження майбутнього храму.

Форум «Чернігівщина – країни Балтії»: час нових контактів та контрактів

Форум «Чернігівщина – країни Балтії»: час нових контактів та контрактів 18:50

У четвер, 22 жовтня у Чернігівській області стартував Форум «Чернігівщина - країни Балтії. Регіональний вимір».

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень 15:09

Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області 18 жовтня завершено фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин за вересень.

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози 15:07

Ще на початку вересня на у Чернігівській області фіксували по 310-360 нових випадків коронавірусної хвороби на тиждень.