Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 жовтня, 11:14:20

У Чернігові представили нового головного лікаря міської лікарні № 3 Віктора Янголя

25.01.2013   13:11

Чернігівську міську лікарню № 3 очолив Віктор Янголь, 24 січня нового головного лікаря представив міський голова Олександр Соколов.

Віктор Янголь

Віктор Янголь

Проте для колективу ця людина зовсім не нова, адже Віктор Іванович тут пропрацював від самого початку роботи лікувального закладу. З 1993 року він перебував у резерві на посаду головного лікаря.

В. Янголь вважає себе учнем і послідовником свого попередника – Юрія Георгійовича Шмакова, який присвятив цій лікарні 30 років свого життя і назавжди залишиться яскравим взірцем мудрого керівника й талановитого організатора.

На переконання міського голови Олександра Соколова, заклад має в активі досвідчених фахівців своєї справи, сучасне технічне оснащення, серйозний авторитет серед чернігівців, а відтак – буде успішно розвиватися й надалі, виконуючи поставлені завдання в умовах реформування медичної галузі.

Янголь Віктор Іванович народився 15 березня 1959 року в селищі Куликівка Куликівського району Чернігівської області. У 1982 році закінчив Київський медичний інститут за спеціальністю “лікувальна справа”.

Після проходження інтернатури з неврології на базі Чернігівської обласної лікарні у 1983 році призначений на посаду лікаря-невропатолога поліклінічного відділення медико-санітарної частини виробничого об’єднання “Чернігівський радіоприладний завод”. У подальшому працював лікарем-невропатологом неврологічного відділення цього ж закладу, а з січня 1987 року – завідувачем неврологічного відділення для хворих із порушенням мозкового кровообігу КЛПЗ “Чернігівська міська лікарня № 3” Чернігівської міської ради.

Заслужений лікар України, лікар вищої категорії, відзначений Почесними грамотами Міністерства охорони здоров’я України, обласної державної адміністрації та управління охорони здоров’я міської ради.

У зустрічі з колективом лікарні № 3 взяли участь секретар міської ради Олег Шеремет, начальник управління охорони здоров’я міської ради Юрій Бойко та представники медичної громадськості міста.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави 16:52

У Прилуках активно триває озеленення центральних клумб в межах міні-скверів та навчальних закладів.

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули 16:49

Додаткові канікули з 18 по 24 жовтня 2021 року в закладах загальної середньої освіти Ніжина. Садочки працюють в звичному режимі.

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021»

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021» 16:35

Національний бізнес-рейтинг в Україні – частина міжнародного співтовариства успішних організацій.

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн 16:30

За 100 днів ринку землі, найдешевшу земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства продали на Чернігівщині.

 На Чернігівщині продають виправну колонію

На Чернігівщині продають виправну колонію 16:26

Прилуцьку виховну колонію для неповнолітніх виставили на продаж. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.