Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 13 липня, 18:15:52

Гуртожиток по вул. Пархоменка, 1а передаватиметься у комунальну власність міста

24.01.2013   17:09

На нараді під керівництвом заступника міського голови Миколи Сеньковича розглядалось питання щодо передачі у комунальну власність міста гуртожитку ПМК-59 по вул. Пархоменка, 1 а.

В зв’язку з банкрутством вказаного підприємства вирішується питання передачі гуртожитку, який знаходився на його балансі, у комунальну власність територіальної громади міста.

Заступник міського голови повідомив, що впродовж минулого року проведений поточний ремонт будівлі гуртожитку, а також, його мешканцями, яких проживає у гуртожитку понад 200 чол., встановлені електролічильники у своїх помешканнях.

На даному етапі підготовлена відповідна технічна документація для здійснення процедури прийому - передачі гуртожитку на баланс ЖЕКу № 13. Серед порушених питань не обійшли й проблеми існуючих на сьогодні боргів мешканців за спожиті комунальні послуги, адже це суттєво уповільнює остаточне вирішення питання передачі будинку у комунальну власність. 

Микола Сенькович доручив начальнику ЖЕКу № 13 здійснити відповідні обстеження будівлі гуртожитку, узгодити всі необхідні питання разом з представниками ПМК-59 та винести це питання на розгляд виконавчого комітету міської ради.
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.

Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10

Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.

У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.

У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.

Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).