Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 грудня, 20:29:40

Електронні ключі та електронні сервіси

23.01.2013   13:03

З метою вдосконалення електронного документообігу з використанням електронно цифрового підпису ДПС України створено власний Акредитований центр сертифікації ключів. Він надає послуги електронно цифрового підпису з можливістю безоплатної видачі посилених сертифікатів відкритих ключів.

Для подання податкової звітності в електронній формі платнику податків необхідно укласти з податковою інспекцією договір “Про визнання електронних документів”. Це є крок уперед – у ногу із сучасністю. На даний час суб’єкти господарювання відчули на собі зручність подання звітності через мережу Інтернет.

На теперішній час до ДПІ у м. Чернігові ДПС 99 відсотків платників податку на додану вартість подають звітність в електронному вигляді. Також збільшується відсоток подання декларацій з податку на прибуток та спрощеної системи оподаткування.

Хочу наголосити, що платникам, які здійснюють звітування в електронному вигляді, завчасно надаються додаткові сервіси – інформування про виявлені розбіжності у звітності, факт підстави віднесення до певної категорії ризику. Сумлінні платники податків мають можливість виправити допущені помилки.

Надання електронних сервісів – це реформування формату відносин з платниками податків, завдяки якому досягнуто:
– скорочення часу, що витрачається, підвищення оперативності надання та якості звітності;
– уникнення безпосереднього спілкування з працівниками податкової інспекції – запорука зниження корупційних ризиків.

При ДПС у Чернігівській області створено відділ реєстрації користувачів Управління (Центру) сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової служби. Відділ почав діяти з 30.05.2012. За цей термін зареєстровано 6160 платників податків та видано 9800 посилених сертифікатів. Зразки заповнення відповідних документів можно знайти на офіційному інформаційному ресурсі Центру сертифікації ключів http://www.cskidd.gov.ua.

Адреса: ДПІ у м. Чернігові ДПС, вул. Кирпоноса, 28, каб.№14 на першому поверсі. Телефон для довідок 77-49-27. Режим роботи відділу дуже зручний: понеділок – четвер з 9:00 до 20:00, п’ятниця – з 9:00 до 18:45 без перерви.

Завітайте до центру сертифікації ключів електронного цифрового підпису та безкоштовно отримайте електронний ключ.


Лариса Сич, заступник начальника ДПІ у м. Чернігові ДПС
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів

Чернігівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України" провела загальні збори 13:46

Традиційно напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС обласною державною адміністрацією затверджується спільний з громадськими організаціями чорнобильців План заходів, який охоплює всі території області та скоординовує роботу з тим, аби вшанування ліквідаторів трагедії відбулося належним чином не тільки на обласному рівні, а й на рівні кожного невеликого колективу, який свого часу відчув на собі наслідки тієї трагедії.

Три польських міста стануть містами-побратимами громад на Чернігівщині

Три польських міста стануть містами-побратимами громад на Чернігівщині 13:41

З 5️ по 8️ грудня у Польщі знаходяться керівники Менської, Плисківської, Сосницької об`єднанних територіальних громад Чернігівської області. Про це йдеться на сайті Сосницької селищної ради.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:30

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1198 випадків захворювання (підозри) на кір.

АЗС, пункт приймання зерна та садові будинки: архітектурно-містобудівна рада погодила низку детальних планів

АЗС, пункт приймання зерна та садові будинки: архітектурно-містобудівна рада погодила низку детальних планів 13:10

У селищі Талалаївка на території існуючого елеватора планують облаштувати пункт приймання зерна. Детальний план території орієнтовною площею 4,7 гектара погодили члени обласної архітектурно-містобудівної ради.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня викрито 22 порушення Правил рибальства

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня викрито 22 порушення Правил рибальства 12:57

За період з 28 листопада по 5 грудня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 22 порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини