Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 травня, 07:59:17

Здійснено 1616 перевірок дотримання вимог земельного законодавства

18.01.2013   14:45Агенцiя

Підбито підсумки роботи Управління контролю за використанням та охороною земель Державної інспекції сільського господарства в Чернігівській області за 2012 рік

Протягом звітного періоду робота Управлінням контролю за використанням та охороною земель Державної інспекції сільського господарства в Чернігівській області була направлена на виконання та реалізацію політичних пріоритетів, стратегічних напрямків і завдань Міністерства аграрної політики і продовольства України, Державної інспекції сільського господарства України.

Протягом 2012 року Управлінням здійснено 1616 перевірок дотримання вимог земельного законодавства органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, суб’єктами господарювання та фізичними особами.

За звітний період виявлено 985 порушень земельного законодавства на загальній площі 16449 га, з яких близько 40% – самовільне зайняття земельних ділянок.
З метою усунення виявлених порушень видано 983 приписи, складено 560 протоколів, винесено 275 постанов про накладення адміністративних стягнень на загальну суму 64,4 тис. грн.

Внаслідок виявлених порушень земельного законодавства нараховано шкоду, заподіяну державі, юридичним та фізичним особам, на загальну суму майже 3,3 млн. грн.
За 2012 рік, в зв’язку з виявленими порушеннями земельного законодавства, 64 матеріали перевірок передано до органів прокуратури для вжиття заходів прокурорського реагування, з яких 10 матеріалів за ознаками даних про можливі кримінально-карані діяння.

До органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади винесено 46 клопотань про приведення у відповідність із законодавством прийнятих рішень та розпоряджень з питань регулювання земельних відносин.

Вжитими заходами інспекторського складу Управління з контролю за використанням та охороною земель Держсільгоспінспекції в Чернігівській області усунуто 819 порушень вимог земельного законодавства на загальній площі 6863 га.


Смаль В.І. – начальник Управління контролю за використанням та охороною земель Державної інспекції сільського господарства в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

За добу поліція вилучила з незаконного обігу ручну гранату і майже три сотні набоїв

За добу поліція вилучила з незаконного обігу ручну гранату і майже три сотні набоїв 07:52

В результаті профілактичних заходів, спрямованих на припинення незаконного обігу зброї і вибухівки, правоохоронці вилучили в різних частинах області значну кількість боєприпасів.

25 травня - День філолога

25 травня - День філолога 07:40

Філологія одна з найцікавіших наук, яка включає в себе цілу сукупність наукових напрямків, що вивчають нашу багату культурну спадщину, виражену як в літературній творчості, так і в мовній культурі.

Цікаві факти про алое

Цікаві факти про алое 12:22

Популярна сьогодні кімнатна рослина алое вера бере свій початок з середземноморського регіону. Сьогодні в світі понад двісті видів цих рослин, які в природі зустрічаються в сухих та дуже жарких кліматичних умовах.

Емоційне вигорання: як повернути задоволення від життя та роботи

Емоційне вигорання: як повернути задоволення від життя та роботи 12:02

Постійне перебування в чотирьох стінах, відсутність спілкування з друзями та належної комунікації з колегами, стерті межі між роботою та особистим життям, накопичення стресу та багато інших незручностей, спричинених самоізоляцією, могли спровокувати емоційне вигорання.