Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 лютого, 03:32:22

Підведені підсумки роботи спостережної комісії за минулий рік

18.01.2013   09:25

17 січня відбулось засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Чернігівської міської ради, на якому підведені підсумки роботи комісії за 2012 рік та затверджений план роботи на І півріччя 2013 року.

Голова спостережної комісії, заступник міського голови – керуючий справами виконкому Станіслав Віхров, підсумовуючи діяльність комісії за минулий рік, зазначив, що впродовж року відбулось 14 засідань, з яких 11 - у Чернігівській виправній колонії № 44, 1 – у Чернігівському слідчому ізоляторі, 2 – у Чернігівській міській раді.

У своїй діяльності спостережна комісія керується Конституцією України, Кримінально-виконавчим кодексом України, Законом України "Про місцеве самоврядування" та іншими законодавчими актами. До складу комісії входять 18 чоловік, з них: 6 – представники громадських організацій міста та 12 чоловік – представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади.

На засіданнях спостережної комісії виконавчого комітету Чернігівської міської ради у 2012 році розглянуто 101 справу та прийняті рішення стосовно:
- умовно-дострокового звільнення засуджених від відбування покарання (згідно зі статтею 81 Кримінального кодексу України) – 54 осіб;
- заміни не відбутої частини покарання більш м’яким (згідно зі статтею 82 Кримінального кодексу України) – 29 особам;
- переведення до дільниці соціальної реабілітації -  6 осіб;      
- звільнення вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до 3-х років (згідно зі статтею 83 Кримінального кодексу України) – 6 осіб;
- не погоджено – 6 особам.

Серед питань, що розглядались на засіданнях спостережної комісії впродовж минулого року, велику увагу зосереджено на наступних: про забезпечення права засуджених на інформацію та одержання правової допомоги у Чернігівській виправній колонії № 44, аналіз стану паспортизації засуджених, про забезпечення прав засуджених на належне матеріально-побутове забезпечення.

Станіслав Віхров зауважив, що за сприяння членів спостережної комісії у Чернігівській виправній колонії № 44 постійно працює юридична консультація та громадська приймальня. В її роботі беруть участь члени комісії, представники благодійної організації «Чернігівський жіночий правозахисний центр», юристи і психологи Чернігівського юридичного коледжу Державної пенітенціарної служби України та інші.

Зазначено, що спостережна комісія тісно співпрацює з установами виконання покарань, з громадськими та благодійними організаціями у соціальній адаптації осіб, звільнених умовно-достроково з місць позбавлення волі, та ресоціалізації громадян, засуджених до альтернативних позбавленню волі видів покарань.

Станіслав Віхров підкреслив, що спостережною комісією за минулий рік виконані основні завдання, поставлені Постановою Кабінету Міністрів. Він подякував членам комісії за плідну роботу та висловив сподівання на дієву взаємодію і ефективне вирішення відповідних завдань у поточному році.
 

Останні новини Чернігівщини

Вшанували пам’ять полковника армії УНР

Вшанували пам’ять полковника армії УНР 18:17

23 лютого в м Ічня меморіальні заходи увічнення пам’яті борця за незалежність України у 20-му столітті Архипа Кмети розпочалися хвилиною мовчання на честь іншого Захисника України, старшого солдата 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, уродженця с. Більмачівка Ічнянського району Чернігівської області Сергія ПЕТРАУСКАСА, який 22 лютого цього року загинув на фронті внаслідок обстрілу військами російських загарбників.

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19 18:12

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 27 лютого зафіксовано 157 нових випадків інфікування COVID-19.

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області 13:00

25 лютого Антимонопольним комітетом України надано Чернігівській обласній державній адміністрації обов’язкові для розгляду рекомендації щодо суб’єктів господарювання на ринку постачання природного газу.

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики 12:30

За даними Аналітичного звіту за 2020 рік, які щорічно готує Державна регуляторна служба України, Чернігівщина посіла 3 місце в підсумковому рейтингу дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики.

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно 11:52

Згідно з п. 179.4 ст. 179 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники податку звільняються від обов’язку подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація) в таких випадках:

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини