Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 26 лютого, 11:40:45

Проведено робочу нараду з питань введення у дослідну експлуатацію Єдиного електронного реєстру листків непрацездатності

18.01.2013   07:39Агенцiя

17 січня на базі виконавчої дирекції обласного відділення Фонду відбулася робоча нарада з питань введення у дослідну експлуатацію Єдиного електронного реєстру листків непрацездатності та встановлення програм “Укрмедсофт: поліклініка” та “Укрмедсофт: стаціонар” у лікувально-профілактичних закладах області.

Запровадження Єдиного електронного реєстру листків непрацездатності є очевидною необхідністю. Програмне забезпечення та ведення реєстру прості в користуванні. В процесі роботи є можливість саме у лікувально-профілактичного закладу прослідковувати інформацію про часто- або тривалохворіючих осіб, аналізувати випадки та причини тимчасової непрацездатності по днях тижня, по відділеннях та окремо по кожному лікарю.

Щоденна інформація про видані листки непрацездатності сприятиме оперативному вирішенню питань, спрямованих на покращення експертизи тимчасової непрацездатності та запобігання необґрунтованої видачі або продовження листків непрацездатності. Це в кінцевому результаті призведе до інтегрованої впорядкованості всієї роботи з листками непрацездатності та значної економії коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

У проведенні робочої наради взяли участь: керівництво та спеціалісти профільних відділів виконавчої дирекції обласного відділення Фонду, директори міжрайонних та міської виконавчих дирекцій, відповідальні особи управління охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації Бовда М.В., Губко М.М. і Медведєв М.М. та представник розробника програмного забезпечення, директор ТзОВ “Медіасофт” Фіцак О.М.

Програма заходу передбачала окреслення шляхів реалізації пілотного проекту, координації дій із закладами охорони здоров’я та практичного навчання користувачів програмного забезпечення. Обговорено напрямки подальшої співпраці, проблемні питання та шляхи їх вирішення.

Проведена робоча нарада сприятиме позитивній динаміці у подальшому впровадженні зазначеного проекту та програм відновлення здоров’я застрахованих осіб.


Прес-служба виконавчої дирекції обласного відділення Фонду
 

Останні новини Чернігівщини

Розкрито резонансне викрадення екскерівника

Розкрито резонансне викрадення екскерівника "Нафтогазвидобування" з вимаганням 200 млн дол США 11:15

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора повідомлено про підозру п'ятьом особам, у тому числі організатору, у викраденні та катуванні екскерівника ПрАТ «Нафтогазвидобування», а на даний час народного депутата України IX скликання, а також у вимаганні грошей від його рідних (ст. 127, ст. 146, ст. 189 КК України).

Розвиток медичної інфраструктури як пріоритет для новостворених громад

Розвиток медичної інфраструктури як пріоритет для новостворених громад 10:55

У Чернігівській ОДА пройшла конференція «Децентралізація в умовах трансформації системи охорони здоров'я» за участю голови Чернігівської облдержадміністрації Анни Коваленко, т. в. о. голови Національної служби здоров'я України Андрія Віленського, директорки Північного міжрегіонального департаменту Національної служби здоров'я України Вікторії Мілютіної, керівників громад Чернігівщини, медичних закладів області, керівників структурних підрозділів НСЗУ.

У Ніжинській громаді запрацювала робоча група з місцевого економічного розвитку

У Ніжинській громаді запрацювала робоча група з місцевого економічного розвитку 10:43

У великій залі виконавчого комітету пройшла зустріч кандидатів у члени робочої групи з місцевого економічного розвитку із програмним спеціалістом Програми «DOBRE» Наталією Сафроновою.

Програма трансформації мережі шкіл Чернігова затверджена

Програма трансформації мережі шкіл Чернігова затверджена 10:30

Програма трансформації мережі закладів загальної середньої освіти у місті Чернігові затверджена депутатами Чернігівської міської ради. Відповідне рішення прийняте на засіданні 5-ої сесії Чернігівської міської ради 8-го скликання 25 лютого.

Представники Чернігівщини взяли участь у засіданні Ради громад і територій

Представники Чернігівщини взяли участь у засіданні Ради громад і територій 10:20

У четвер, 25 лютого, в Київському міжнародному конференц-центрі «Парковий» в рамках Всеукраїнського форуму «Україна 30» відбулося засідання Ради громад та територій.