Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 04:11:57

Проведено робочу нараду з питань введення у дослідну експлуатацію Єдиного електронного реєстру листків непрацездатності

18.01.2013   07:39Агенцiя

17 січня на базі виконавчої дирекції обласного відділення Фонду відбулася робоча нарада з питань введення у дослідну експлуатацію Єдиного електронного реєстру листків непрацездатності та встановлення програм “Укрмедсофт: поліклініка” та “Укрмедсофт: стаціонар” у лікувально-профілактичних закладах області.

Запровадження Єдиного електронного реєстру листків непрацездатності є очевидною необхідністю. Програмне забезпечення та ведення реєстру прості в користуванні. В процесі роботи є можливість саме у лікувально-профілактичного закладу прослідковувати інформацію про часто- або тривалохворіючих осіб, аналізувати випадки та причини тимчасової непрацездатності по днях тижня, по відділеннях та окремо по кожному лікарю.

Щоденна інформація про видані листки непрацездатності сприятиме оперативному вирішенню питань, спрямованих на покращення експертизи тимчасової непрацездатності та запобігання необґрунтованої видачі або продовження листків непрацездатності. Це в кінцевому результаті призведе до інтегрованої впорядкованості всієї роботи з листками непрацездатності та значної економії коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

У проведенні робочої наради взяли участь: керівництво та спеціалісти профільних відділів виконавчої дирекції обласного відділення Фонду, директори міжрайонних та міської виконавчих дирекцій, відповідальні особи управління охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації Бовда М.В., Губко М.М. і Медведєв М.М. та представник розробника програмного забезпечення, директор ТзОВ “Медіасофт” Фіцак О.М.

Програма заходу передбачала окреслення шляхів реалізації пілотного проекту, координації дій із закладами охорони здоров’я та практичного навчання користувачів програмного забезпечення. Обговорено напрямки подальшої співпраці, проблемні питання та шляхи їх вирішення.

Проведена робоча нарада сприятиме позитивній динаміці у подальшому впровадженні зазначеного проекту та програм відновлення здоров’я застрахованих осіб.


Прес-служба виконавчої дирекції обласного відділення Фонду
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини