Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 березня, 11:29:52

Сформовано новий склад Громадської ради при Чернігівській облдержадміністрації

17.01.2013   10:41Агенцiя

16 січня відбулись Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Чернігівській обласній державній адміністрації.

Для їх підготовки Ініціативна група у складі представників громадськості та органів влади протягом 4 грудня 2012 року – 4 січня 2013 року організувала прийом заяв від інститутів громадянського суспільства. За рішенням Ініціативної групи 90 кандидатур і стали учасниками Установчих зборів.

За дорученням голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка участь у зборах взяв Микола Стрілець, заступник голови – керівник апарату обласної державної адміністрації, депутат обласної ради, голова постійної комісії обласної ради з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності, керівник міського осередку Української спілки ветеранів Афганістану.

“Попередній склад Громадської ради продемонстрував багато позитивних прикладів вирішення проблемних питань, показав організаційну спроможність комітетів ради та робочих груп спільно зі структурними підрозділами облдержадміністрації реалізувати суспільно значимі проекти. Позитивними також були приклади, коли за результатами громадського обговорення до проектів обласних програм чи інших нормативно-правових актів вносилися суттєві зміни. А основним надбанням Громадської ради у 2011–2012 роках стало встановлення дієвої комунікації між інститутами громадянського суспільства та структурними підрозділами органів виконавчої влади”, – зазначив Микола Стрілець, звертаючись до учасників Установчих зборів.

Голова Громадської ради у 2011–2012 роках Світлана Пасталиця розповіла про основні напрями роботи ради попереднього скликання. Так, найбільш ефективною, на думку голови ради, формою роботи стали круглі столи з обговорення проектів рішень, програм, які дозволяли не лише залучати представників експертного середовища, а і в достатній мірі враховувати думку представників громадського сектору.

За рішенням Установчих зборів, Громадську раду сформовано у складі 90-а представників інститутів громадянського суспільства.

За пропозицією Ініціативної групи було одразу ж проведено перше засідання новоствореної Громадської ради. Серед питань порядку денного – вибори голови Громадської ради та питання обговорення збору пропозиції для подальшого обговорення проектів Положення та Регламенту Громадської ради, формування керівних органів ради (президії та комітетів), складання плану роботи ради на 2013 рік.

За пропозицією членів Громадської ради, Ініціативної групи з підготовки Установчих зборів головою новоствореної Громадської ради обрано Світлану Пасталицю, президента Чернігівської асоціації фармацевтичних працівників (89 голосів “ЗА”, 1 – “УТРИМАВСЯ”).

На наступному засіданні Громадської ради, яке відбудеться орієнтовно 13 лютого 2013 року, будуть сформовані керівні органи ради, обговорюватимуться установчі документи ради, перспективні плани роботи та інше. Тож у найближчі тижні члени ради мають визначитися, у якому комітеті будуть працювати, а також надати до Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації свої пропозиції щодо Положення та Регламенту роботи Громадської ради.
 

Останні новини Чернігівщини

8 березня - Міжнародний жіночий день 09:26

Цей святковий день цілком присвячений самій прекрасній половині нашого суспільства. Його популярність наростає і зміцнюється вже більше ста років.

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року