Громадські активісти шести районів Чернігівської області запрошуються на навчання
Чернігівська громадська організація "Освітній центр "Ініціатива" в рамах проекту "Активізація громадських ініціатив в Чернігівській області" оголошує про набір учасників на серію тренінгів для представників громадських організацій (ініціативних груп), з 6 районних центрів Чернігівської області з набуття знань, вмінь і навичок спільно вирішувати місцеві проблеми та впливати на місцеву політику
До навчання, яке відбудеться протягом лютого-березня 2013 року, запрошуються представники громадських організацій та ініціативних груп з міст Ніжин, Ріпки, Мена, Куликівка, Борзна та Чернігівського району.
По завершенні навчання кращі місцеві ініціативи будуть підтримані рамках надання міні-грантів.
Повідомити про своє бажання брати участь в навчанні та отримати більш детальну інформацію можна за телефоном (063) 4785562 або написавши на електронну адресу centre.initiative@gmail.com
Контактна особа Павло Пущенко.
Останні новини Чернігівщини
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.
На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27
Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.
Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16
Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.