Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 березня, 15:30:54

Київським міжрайонним екологічним прокурором Дніпровської екологічної прокуратури призначено Олександра Васюка

16.01.2013   12:09Агенцiя

15 січня 2013 року наказом Генерального прокурора України не посаду Київського міжрайонного екологічного прокурора Дніпровської екологічної прокуратури призначено Васюка Олександра Григоровича.

Олександр Васюк свій професійний шлях в органах прокуратури розпочав у 1991 році, має значний досвід роботи на різних керівних посадах.

В органах прокуратури зарекомендував себе як професійна, відповідальна людина. За сумлінне виконання службових обов'язків, ініціативу у роботі неодноразово заохочувався Генеральним прокурором України та прокурором області.

Довідка: Загальна протяжність річки Дніпро в межах території, яку обслуговує Київська міжрайонна екологічна прокуратура складає 471 км (місто Київ, Київська та Чернігівська області). На вказаній території розташовано 34 контролюючих та інших державних органів, що здійснюють діяльність в межах річки Дніпро; правоохоронну діяльність здійснюють 19 органів внутрішніх справ, 19 підрозділів податкової міліції та 11 органу служби безпеки України, територія оперативного обслуговування яких розповсюджується на річку Дніпро, її водосховища та їх водоохоронних зон та прибережних смуг. За Київською міжрайонною екологічною прокуратурою закріплено 15 підприємств, що здійснюють скиди зворотних вод у річку Дніпро.


Прес-служба Дніпровської екологічної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Завершився обласний педагогічний конкурс

Завершився обласний педагогічний конкурс "#ed-вимір методичної майстерності" 12:37

Відбувся заключний, ІІІ етап обласного педагогічного конкурсу «#ed-вимір методичної майстерності» у формі онлайн-представлення його учасниками колективних проєктів «Траєкторія нашої творчості».

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА

Заробітна плата та її виплата в Чернігові на 1 січня. ДОВІДКА 12:16

У IV кварталі 2020 року на підприємствах, в організаціях та установах м.Чернігова (з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) були зайняті в середньому 69 тис. штатних працівників.

Ніжин: презентовано проєкт

Ніжин: презентовано проєкт "Greening of the Planet" 11:53

3 березня відбулася пресконференція, на якій було презентовано масштабний проєкт «Greening of the Planet».

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію

Шукают шляхи вирішення проблемної ситуації довкола Обласного дитячого санаторію "Пролісок" 11:37

Перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш разом заступником голови ОДА Жанною Шерстюк із робочою поїздкою відвідали комунальне некомерційне підприємство «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:25

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини