Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 грудня, 07:35:12

В області готуються до відзначення Дня Соборності та Свободи України

12.01.2013   11:50

11 січня в.о заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика провів засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення в області Дня Соборності та Свободи України, який відповідно до Указу Президента України відзначається 22 січня.

У заході взяли участь начальники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представник Українського інституту національної пам’яті.

Відкриваючи нараду, Юрій Музика наголосив на необхідності проведення святкувань на належному рівні. Головними завданнями під час підготовки та проведення відповідних заходів, на його думку, мають стати: сприяння єдності українського суспільства, громадян різних національностей навколо ідеї зміцнення державності.

Учасники засідання обговорили та узгодили план заходів, які проходитимуть в області з нагоди свята.

Як зазначалося, на Чернігівщині відбудеться комплекс заходів культурно-мистецького та просвітницького характеру. Так, 22 січня в Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм, відбудуться урочистості та святковий концерт. Також планується традиційне покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку та пам’ятного знаку «Борцям за волю і Незалежність України». Офіційна делегація області візьме участь в урочистостях з нагоди Дня Соборності та Свободи України у м.Києві.

Цього ж дня у Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій буде представлено виставку літератури, присвячену історії та діяльності Української народної республіки та Західно-Української Народної Республіки та пройде тематична зустріч з нагоди свята.

Окрім цього, у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах області планується проведення виховних годин, годин спілкування, тематичних уроків, конкурсів малюнків, лекцій, засідань «за круглим столом», історичних читань.

У музейних та бібліотечних установах області експонуватимуться тематичні виставки інформаційно-довідникової літератури, бібліотечних матеріалів, проходитимуть тематичні екскурсії, книжкові виставки тощо.

Останні новини Чернігівщини

Казначейство не реєструє договорів: у Прилуках два ОСББ не можуть отримати компенсацію на утеплення

Казначейство не реєструє договорів: у Прилуках два ОСББ не можуть отримати компенсацію на утеплення 07:28

Прилуцька міська рада не може надати платіжні доручення для проведення відшкодування заходів із енергозбереження за програмою «Енергодім» для двох ОСББ (вул. Земська та вм 12).

Проєкт “Я-Медіа” на Чернігівщині: підсумки листопада

Проєкт “Я-Медіа” на Чернігівщині: підсумки листопада 07:18

На Чернігівщині триває реалізація міжнародного проєкту «Я – Медіа».

Оновлений басейн у дитячій поліклініці Чернігова відновлює роботу

Оновлений басейн у дитячій поліклініці Чернігова відновлює роботу 07:12

10-річний Андрійко обожнює плавати. Кілька років хлопчик відвідував басейн у дитячій поліклініці по вулиці Рокосовського.

Три передаварійні мости ремонтують на автотрасі Чернігів - Славутич

Три передаварійні мости ремонтують на автотрасі Чернігів - Славутич 07:04

На автомобільній дорозі Чернігів – Пакуль – Славутич – КПП «Чорнобиль» дорожники одразу ремонтують три переадаварійні мости: один поблизу селаа Пакуль та два на ділянці за селом Михайло-Коцюбинське.

У Менській громаді відкрили соціальну пральню

У Менській громаді відкрили соціальну пральню 07:00

6 грудня відбулося відкриття соціальної пральні в рамках реалізації грантового проєкту Соціальна пральня «Достойне життя»