Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 липня, 10:18:40

Журналісти чернігівських телерадіоканалів отримали відзнаки міністерства оборони України в день свого професійного свята

17.11.2011   10:58

Представники регіонального медіа-центру Міністерства оборони України у місті Чернігові вручили відзнаку Міністра оборони України – медаль “За сприяння Збройним Силам України” старшому редактору відділу інформаційного мовлення творчого об’єднання телебачення Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії “Сівер-центр” Наталії Кузьменок.

Саме вона, вже майже рік є ведучою телепередачи “Армійська кухня”, яка присвячена життєдіяльності Збройних Сил України. Цей спільний проект Регіонального медіа-центру Міністерства оборони України у місті Чернігові та колективу Чернігівського обласного телебачення “Сівер-центр” вперше вийшов у січні цього року і одразу здобув свою постійну аудиторію. Телепередача виходить щомісяця.

– В нашій програмі ми розповідаємо глядачам про нелегкі будні українського війська, про долі людей, для яких честь мундира – не порожній звук. Героями сюжетів стають ті, хто вдень і вночі несе бойове чергування, оберігає мир та спокій жителів України, і Чернігівщини зокрема, – сказала Наталія Кузьменок.

– Про армію потрібно розповідати більше ніж ми чуємо сьогодні. Наші глядачі узнають про армійське життя без прикрас і пафосу, і що найголовніше з перших вуст. Ми відкриємо усі таємниці професії під назвою “Служити народу України!”, – далі розповіла журналістка.

Також, за значний особистий внесок у справу висвітлення в засобах масової інформації життєдіяльності Збройних Сил України та з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку грамоти та подяки від Міністра оборони України отримали редактор творчого об’єднання телебачення ТОВ “Телерадіоорганізація “Ліга” (м.Чернігів) Ігор Лівенок, старший оператора творчого об’єднання телебачення Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії “Сівер-центр” Андрій Кузьменок, головний редактор творчого об’єднання випуску програм відділу радіомовлення Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії “Сівер-центр” Олена Кияшко та провідний оператор творчого об’єднання телебачення ТОВ “Телерадіоорганізація “Ліга” (м.Чернігів) Андрій Лісун.

– Ці журналісти вважаються знавцями у військовій тематиці. Готуючи матеріали вони відвідували військові частини, навчання, разом з військовослужбовцями неодноразово виїжджали на полігони, – зазначив під час нагородження журналістів начальник регіонального медіа-центру Міністерства оборони України у м.Чернігів підполковник Валентин Буряченко та побажав їм творчого натхнення та подальшої плідної праці.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 10:11

6 липня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Користуйтеся електронними сервісами у спілкуванні з податковою

Користуйтеся електронними сервісами у спілкуванні з податковою 10:01

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області нагадують, що наразі здійснення прийому відвідувачів у Центрах обслуговування платників відбувається за наступним графіком:

Допомога по частковому безробіттю – програма, яка реально працює

Допомога по частковому безробіттю – програма, яка реально працює 09:47

А віднедавна нею активно користуються й фізичні особи-підприємці, які не мають найманих працівників.

На кордоні вилучили набої до травматичної зброї

На кордоні вилучили набої до травматичної зброї 08:38

Днями, в міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі» оформлявся на виїзд з України легковий автомобіль «RANGE ROVER», під керуванням 34-річного громадянина України.