Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 11:23:49

Відвертий діалог через "круглий стіл"

11.01.2013   08:27

Проведення публічних заходів з представниками бізнесу вже стало традицією у міських податківців. У цьому році відбулася така зустріч з представниками профспілок підприємців. Темою для обговорення було подання звітності засобами телекомунікаційного зв'язку шляхом отримання електронного цифрового підпису.

Відкриваючи зустріч, заступник начальника ДПІ у м. Чернігові ДПС Лариса Сич наголосила, що податківці з розумінням сприймають проблеми платників податків, тому зацікавлені в якомога швидкому та оптимальному їх вирішенню.

“У приміщенні ДПІ у м. Чернігові ДПС відкрито Центр сертифікації ключів електронного цифрового підпису. Новий сервіс – можливість для платників податків, які подають звітність в електронному вигляді, безоплатно отримати послуги електронного цифрового підпису. Застосування Інтернету з кожним роком стає все більше невід’ємною частиною нашого життя. Зараз важко уявити собі будь-яку сферу діяльності, яка б не використовувала його можливостей та переваг”, – повідомила Лариса Сич.

Присутніх поінформували, що зразки заповнення відповідних документів, графіки роботи та інше можна знайти на офіційному інформаційному ресурсі Центру сертифікації ключів.

Також, начальник управління оподаткування фізичних осіб Олег Шуба розповів про останні зміни щодо термінів подання податкової звітності та сплати єдиного податку.
Треба відзначити, що проведення подібних заходів корисні як для платників податків, так і для податківців.

Така відверта розмова завжди є найефективнішою. Відбувається діалог, де можна обговорити різноманітні питання з застосування податкового законодавства. А відтак встановити між платниками податків та податківцями дійсно партнерські стосунки.

Останні новини Чернігівщини

Гороскоп на наступний тиждень

Гороскоп на наступний тиждень 10:34

Гороскоп (від дав.-гр. ὥρα, проміжок часу, період і дав.-гр. σκοπός, спостерігач) - в астрології - схематичне зображення «взаємного положення »планет в небі на цікавий для момент часу.

5 липня - День працівників морського і річкового флоту

5 липня - День працівників морського і річкового флоту 09:51

Напевно, немає на світі людини, яка не дивилася б з захопленням у бездонні сині морські простори, мріючи коли-небудь відправитися на білосніжному лайнері в захоплюючу подорож. Невипадково професія моряка оточена таким романтичним ореолом, і багато хлопців марять мрією стати капітаном далекого плавання.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:22

За даними Управління охорони здоров’я на 11 годину 4 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. З них п'ять виявлено у Варвинському районі, по одному в Сновському та Носівському районах, по два у Прилуках та Чернігові.