Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 червня, 18:39:20

Рік після виборів. Ічнянські реалії

17.11.2011   08:32Агенцiя

Депутати Ічнянської міської ради та громадські активісти міста взяли участь в обговоренні нагальних питань діяльності та висвітленні своєї діяльності під час круглого столу "Депутати Ічнянської міської ради. Від слова до справи?”. Захід проходив у приміщенні Ічнянської РДА 15 листопада.

Особливу увагу було приділено необхідності активізації як самої депутатської діяльності для покращення життєвих умов мешканців Ічні, так і спілкуванню депутатів з громадянами, висвітленню роботи депутатів місцевої ради. Чому депутати не звітуються, де є можливість почути про здобутки на депутатській ниві?

Адже виборці віддаючи свої голоси на виборах сподівалися на вирішення певних проблем свого міста та громади і очікують від депутатів реальних кроків в цьому напрямку. Звісно, при досить обмежених місцевих ресурсах складно реалізувати всі виборчі програми, але досягти успіху може той, хто бачить ціль і йде до неї долаючи труднощі і перепони.

Учасникам обговорення було представлено сайт “Твій місцевий депутат: Чернігівщина” www.dep.cn.ua, на якому розміщена детальна інформація про депутатський корпус Ічнянської міської ради та інші ради, учасниці проекту. Експерт проекту Олександр Підгорний закликав депутатів активніше використовувати цей інформаційно-комунікативний ресурс для спілкування з виборцями і висвітлення своєї діяльності та відповів на запитання депутатів щодо роботи з сайтом. Сьогоднішні депутати місцевих рад, міст районного підпорядкування, відстають від своїх колег з обласного центру у висвітленні своєї діяльності в Інтернет просторі.

Депутати отримали розроблені анкети “Звіт депутата місцевої ради”, які полегшать їм процедуру звітування перед своїми виборцями. Будемо мати надію на довгострокову співпрацю. Судячи із сьогоднішнього складу депутатського корпусу, 22 особи з 30 входять до опозиційних сил (Фронт Змін та БЮТ). Що сьогодні роблять ці народні обранці, які покликані за своєю позицією бути, на мій погляд, першими у лавах борців за демократичні перетворення та бути на захисті прав своїх виборців?

Склад фракції Партії регіонів – 6 осіб. Що робить провладний колектив депутатів? Чим здивує або порадує своїх виборців? Відсутність інформації породжує певну апатію виборців до цих політичних сил. “Озбройте” майбутнього виборця інформацією про досягнення своєї політичної сили, наповніть інформаційний вакуум і тоді Ви в “шоколаді”. І для Вас корисно, і людям цікаво.

Олександр Підгорний

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 17:18

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

У Чернігові кількість хворих на COVID-19 значно зростає

У Чернігові кількість хворих на COVID-19 значно зростає 15:20

Граничні межі для пом’якшення умов карантину поки не перейдені, але треба розуміти, що подальше збільшення захворюваності може поставити й таке питання. Про це говорилося 2 червня на щотижневій розширеній нараді у Чернігівській міській раді.

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 15:12

Станом на 13 годину 2 червня в Чернігівській області +15 нових випадків коронавірусу.

Вшанували пам’ять борця за волю України Василя Хвоста

Вшанували пам’ять борця за волю України Василя Хвоста 12:48

31 травня у с. Велика Кошелівка Ніжинського району проведено просвітницький захід на честь Василя Івановича ХВОСТА (1879—1912), місцевого уродженця, борця за волю України, громадсько-політичного діяча, депутата 2-ї Державної Думи Російської імперії, члена Української трудової громади.

Ніжин: прийнято рішення щодо послаблення карантинних умов

Ніжин: прийнято рішення щодо послаблення карантинних умов 12:16

1 червня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини