Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 червня, 20:52:35

Зустріч керівництва області зі студентами вищих навчальних закладів Чернігівщини з нагоди Міжнародного дня студента

16.11.2011   18:57

16 листопада напередодні Міжнародного дня студента у Чернігівському державному інституті економіки і управління відбулася зустріч голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка та голови обласної ради Анатолія Мельника з іменними стипендіатами, які отримують стипендії президента України, Верховної Ради України, імені М.С.Грушевського, обласної державної адміністрації, студентською молоддю вищих навчальних закладів області.

Спілкування представників студентства з керівництвом області в режимі діалогу тривало близько двох годин, впродовж яких студенти мали змогу отримати відповіді на всі свої запитання стосовно стану та перспектив розвитку соціально-економічної сфери області.

Відкриваючи зустріч, голова облдержадміністрації Володимир Хоменко наголосив, що традиційні зустрічі зі студентами вищих навчальних закладів області спрямовані на вивчення проблем та інтересів молоді, оскільки саме їм продовжувати ті починання та реформи, що відбуваються у державі. Адже саме сьогоднішнє студентство складає той кадровий потенціал, завдяки якому найближчим часом може істотно поліпшитись економічне та соціальне становище суспільства, відродитися національно-духовні традиції українського народу.

За словами керівника області, сьогоднішні дії влади спрямовані на те, щоб молодь, яка закінчує вищі навчальні заклади області, мала змогу і бажання працювати на благо рідного краю.

Він наголосив на тому, що органи виконавчої влади та місцевого самоврядування і надалі будуть сприяти створенню необхідних умов для плідної співпраці студентів, роботодавців і вищих навчальних закладів з питань практичної підготовки фахівців та їх працевлаштування, а також узгодження переліку спеціальностей, за якими ведеться підготовка в інститутах та університетах, з потребами області.

Володимир Хоменко підкреслив, що регіональним втіленням реалізації завдань, визначених Програмою економічних реформ Президента України Віктора Януковича, стало розроблення і прийняття обласної середньострокової Програми “Чернігівщина-2015. Спільний шлях до добробуту”, яка визначила пріоритети розвитку регіону на перспективу.

Тому, наголосив керівник області, влада зацікавлена у нових ідеях молодого покоління стосовно подальшого розвитку та модернізації економічної, соціальної, туристичної та інших галузей.

Голова облдержадміністрації акцентував увагу присутніх на необхідності реформування аграрного сектору економіки області. Три роки поспіль область збирає більше 2 мільйонів тонн урожаю зернових культур, тому основна перспектива Чернігівщини пов’язане саме з інтенсивним розвитком сільського господарства та забезпеченням максимальної переробки сільгоспсировини за принципом “від поля до столу”.

Також окремою темою розмови стало питання оптимізації закладів освіти та закладів надання медичної допомоги.

Як підкреслив очільник області, нині зусилля влади спрямовані на створення системи якісної доступної освіти та належних умов для самореалізації особистості, забезпечення гідних умов праці педагогів. За підтримки обласної держадміністрації, обласної ради та народних депутатів в області триває будівництво шести нових приміщень навчальних закладів, які заплановано відкрити вже 1 вересня 2012 року.

Перед медичною галуззю області поставлена низка важливих завдань щодо оптимізації первинної медико-санітарної ланки, створення госпітальних округів, зміцнення матеріально-технічної бази лікувальних установ, забезпечення доступної, якісної та ефективної допомоги населенню області. У цьому році прийнято 4 обласні програми в галузі охорони здоров’я, реалізація яких дозволить значно покращити якість надання медичної допомоги жителям Чернігівщини.

Не менш важливим питанням є збереження історико-культурної спадщини Чернігівщини. Нині ведеться активна робота для створенням належних умов для того, щоб люди могли доторкнутися до своїх історичних першоджерел – це Любеч, Батурин, Крути, Качанівка та багато інших історичних пам’яток.

“Наше з вами завдання – не тільки не забувати все те, чим славетний Чернігівський край, а й зробити все для того, щоб зберегти і передати нащадкам історію і пам’ять про наших славетних предків”, – наголосив Володимир Хоменко. Вітаючи кращих представників студентства області, які завдяки своїм старанням, наполегливій праці та цілеспрямованості вже мають значні здобутки у навчанні, науковій та громадській діяльності, керівник області висловив сподівання у тому, що студентські роки стануть основою і підґрунтям для їх подальшого зростання, побажав студентам впевненості та наполегливості у досягненні мети в ім’я процвітання рідного краю, розбудови незалежної та заможної України.

Представників студентства від імені депутатського корпусу також привітав голова обласної ради Анатолій Мельник.

Останні новини Чернігівщини

Дзвінок до нас – перший крок до здоров'я пацієнта: в Ніжинському районі на базі двох медзакладів запрацювали колцентри 17:20

Мова про Ніжинську центральну міську лікарню імені Миколи Галицького та Бахмацький міський центр первинної медико-санітарної допомоги, які за фінансової підтримки Уряду Німеччини перейшли на якісно новий рівень обслуговування населення.

Родини з новонародженими продовжують отримувати підтримку від міста 16:43

Одноразову допомогу при народженні дитини отримають ще 68 чернігівок, які зареєстровані в реєстрі територіальної громади й наразі перебувають у місті. Загальна сума виплат – 685 тис. грн.

Поліцейські застерігають мешканців Чернігівщини від шахрайств в Інтернеті під час купівлі-продажу товарів. 16:11

До поліції звернулася 40-річна мешканка Чернігова, яка на популярному сайті оголошень в Інтернеті розмістила пропозицію з продажу дитячого візочка.

Рятувальники Чернігівщини протягом минулої доби ліквідовували наслідки негоди в різних районах області 14:59

На Чернігівщині минулої доби внаслідок погіршення погодних умов у вигляді грози, зливи та шквалів бійці ДСНС прибрали повалені дерева, які перешкоджали руху автотранспорту та пішоходів.

Поліцейські Чернігівського району склали три адмінматеріали на нетверезого водія, що вчинив ДТП 14:36

Увечері в суботу 8 червня до поліції повідомили, що поблизу одного з сіл Михайло-Коцюбинської громади автомобіль з’їхав з розібраного мосту та завис на металевих конструкційних елементах споруди.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини