Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 листопада, 02:21:44

Фракція Партії регіонів в Чернігівський облраді відкрила власний блог для спілкування з виборцями

16.11.2011   13:06

Після реорганізації інформаційної діяльності на офіційному сайті чернігівської обласної ради і зникнення власних сторінок депутатських фракцій всі новини почали розміщувати на головній сторінці цього ресурсу

Більш всього від цієї “реформи” постраждала сторінка найбільшої фракції в обласній раді – фракції Партії регіонів. Крім неї певну інформаційну роботу проводили лише чернігівські соціалісти. Всі інші фракції жодної інформації на власних сторінках так і не розміщували.

Власна сторінка допомагає і виборцям, і самим депутатам. Перші, знайомлячись з інформацією, могли реально бачити, що конкретно роблять депутати. Другі – порівнювати власні справи з роботою однопартійців, запозичувати передовий досвід. А головне – власний інформаційний ресурс допомагає системно проводити інформаційну діяльність, активно допомагати засобам масової інформації, громадськості вільно отримувати інформацію про діяльність народних обранців.

Для того, щоб підтримувати принципи відкритості та підзвітності депутатів для найбільшого кола виборців і було прийнято рішення про відкриття власної сторінки депутатської фракції Партії регіонів в Чернігівській обласній раді. На сервісі Blox.ua створили власну сторінку, своєрідний Інтернет-щоденник фракції – http://frakciya.blox.ua

На цій ресурс перенесено всі новини, які були раніше розміщені на сторінці фракції Партій регіонів на офіційному сайті чернігівської обласної ради. Та добавлено багато нових новин. Спілкування не є одностороннім. Відвідувачі ресурсу мають змогу додавати коментарі до заміток блогу. Всі новини поділяються по категоріям “діяльність депутатів”, “новини фракції”, “партійне життя”.

Враховуючи, що вже декілька місяців не працює офіційний сайт Чернігівської обласної організації Партії регіонів – www.prcn.org.ua сторінка депутатської фракції партії Регіонів в Чернігівській обласній раді є фактично єдиним партійним інтернет-ресурсом в Чернігівський області.

Останні новини Чернігівщини

Талалаївська селищна громада отримала шкільний автобус чернігівського виробництва

Талалаївська селищна громада отримала шкільний автобус чернігівського виробництва 09:34

Транспорт придбаний за рахунок зекономлених коштів державної субвенції та співфінансування з місцевих бюджетів.

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського розповіли про збірку документів

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського розповіли про збірку документів "Чорні дошки України. Чернігівська область" 09:23

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського представили унікальну збірку документів та матеріалів, які проливають світло на ще одну сторінку в дослідженнях Голодомору-геноциду 1932 – 1933 років в Україні.

Чернігівська область: сапери ДСНС знищили  протитанкову міну ТМ-43

Чернігівська область: сапери ДСНС знищили протитанкову міну ТМ-43 09:16

26 листопада об 11:50 саперами групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України у Чернігівській області знищено протитанкову міну ТМ-43 часів Другої світової війни.

Під міськрадою Чернігова протестували проти продажу землі парку «Ялівщина»

Під міськрадою Чернігова протестували проти продажу землі парку «Ялівщина» 09:07

У Чернігові 25 листопада перед сесією міської ради більше сотні активістів протестували проти можливого продажу будівлі Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю та 3,5 га прилеглої території регіонального ландшафтного парку "Ялівщина".

Центри масової вакцинації в Чернігові наступного тижня змінять графік роботи

Центри масової вакцинації в Чернігові наступного тижня змінять графік роботи 09:02

Центри масової вакцинації проти COVID-19 у Чернігові наступного тижня частково змінять свій графік роботи.