Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 листопада, 08:41:09

Акція “Захисти Чернігів від незаконних забудов“ ФОТО

26.12.2012   10:30

26 грудня відбулася мирна акція протесту проти систематичної забудови зелених зон та дитячих майданчиків Чернігова.

  • Акція “Захисти Чернігів від незаконних забудов“
  • Акція “Захисти Чернігів від незаконних забудов“
  • Акція “Захисти Чернігів від незаконних забудов“
  • Акція “Захисти Чернігів від незаконних забудов“
  • Акція “Захисти Чернігів від незаконних забудов“
  • Акція “Захисти Чернігів від незаконних забудов“

Черговим прикладом такої забудови є неправомірне будівництво АЗС за адресою вул. Шевченко 160-б. Строк оренди ділянки ПП “Кристал” закінчився ще в вересні цього року. Паркан продовжує стояти і охоронець в “будці” просто живе на землі чернігівської громади.

Останні новини Чернігівщини

В області працюють над забезпеченням безперебійного мобільного зв’язку під час відключень електроенергії 08:39

Нараду з представниками операторів мобільного зв’язку щодо сталості функціонування мереж у періоди можливих відключень електроенергії провів учора заступник голови Чернігівської ОДА Сергій Зенченко.

На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21

Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.

У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39

Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.

Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17

Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини