Новорічне диво 2024 - ІV Багатожанровий міжнародний конкурс мистецтв у Трускавці
Запрошуємо: Аматорські та професійні дитячі, юнацькі, молодіжні, дорослі та різновікові колективи, індивідуальні виконавці, що працюють у різних жанрах мистецтва. Учасниками Фестивалю-конкурсу можуть бути як громадяни України, так і представники інших держав. Вік учасників в конкурсі мистецтв Новорічне диво 2024" у Трускавці не обмежується.
Новорічне диво 2024
Дата проведення конкурсу мистецтв "Новорічне диво 2024": 13-15 грудня 2024
Організатори конкурсу: МГО «Кармен», Talents Arena · конкурси та фестивалі
"Новорічне диво 2024" проводиться за підтримки:
- спілки музикантів України
- Департамент культури, туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації
- міська рада м. Трускавець
Приймає: Готель Royal Grand & SPA, м. Трускавець
Склад журі "Новорічне диво 2024"
- Іванка Червінська м. Київ
- Амадор Лопес, м. Київ
- Юрій Нанівський м. Чернівці
- Ірина Мартушкевич м. Чернівці
- Ксенія Буштрук м. Чернігів
- Живетьєв Павло м. Дніпропетровськ
НОМІНАЦІЇ новорічного конкурсу для дітей "Новорічне диво 2024":
1) Хореографія (кожен номер оцінюється окремо): Жанр – народна, сучасна, естрадна, класична, бальна, народна стилізація, танці народів світу, стилізована.
2) Вокал (пісні мовою агресора не проходять до прослуховування): Надаються дві різнохарактерні пісні. Тривалість не більше 7 хв, для всіх вікових категорій - два твори на вибір учасника. Жанр – естрадний вокал, академічний вокал, народна пісня: надаються дві народні пісні в класичній народній манері виконання (соло, малі форми, ансамбль, хори), патріотична українська пісня, вокальні ансамблі.
3) Номінація для вчителів теоретиків (на розсуд журі надаєте одну роботу):
- музично-теоретична
- театралізоване дійство
- презентація розробки уроків
- презентація авторської методики
- бесіда -розповідь
4) Театр: Учасники представляють одне творіння - до 20 хвилин. Жанр – всі жанри театру, та художнє слово - читці надають 1-2 твори на свій вибір. Тривалість одного твору - не більше 5 хвилин.
5) Інструментальний: Надаються два різнохарактерні твори, тривалість виступу до 10 хв. Жанр – клавішні,(тільки дистанційно) струнно-смичкові, духові, ударні, народні, змішані.
6) Традиційне мистецтво (окремо оцінюється кожна робота, для участі потрібна 1 робота) У конкурсі беруть участь народні умільці, хранителі національних видів декоративно - прикладного мистецтва, що представляють свої творчі роботи (народна іграшка, вишивка, ткацтво, витинанка, бісер, різьблення, лозоплетіння, писанкарство, розпис, ковальство, гончарство, та інше)
7) Циркове мистецтво - виступ до 5 хвилин, кожен номер оцінюється окремо. ( для циркових колективів, повітряної гімнастики встановлюємо триногу, висота 6 метрів)
Не пропусти шанс проявити себе та відпочити разом з нами !🏆❤️🔥
За деталями звертайтесь💌
📞 0984393719 Ксенія
📞 0954698408 Анна
Положення конкурсу Новорічне диво https://www.facebook.com/share/v/GRk6Hxg2dZ4LrnpQ/
Останні новини Чернігівщини
Порушення правил проїзду перехресть стало причиною ДТП у Чернігові 17:14
Учора, близько 14-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду за участі трьох автомобілів на перехресті вулиць Гетьмана Полуботка та Олега Міхнюка.
Чернігів: рятувальники ліквідували пожежу в багатоповерхівці 16:40
У місті Чернігові сталася пожежа в квартирі дев’ятиповерхового житлового будинку.
У Ніжині обговорили оновлення громадського простору 16:25
Відбулося засідання містобудівної ради під головуванням виконувача обов’язків головного архітектора міста Євгена Малюги. На розгляд членів ради було винесено два актуальні питання, що стосуються благоустрою міського простору та його подальшого розвитку.
Спорт рівних можливостей: юні прилучани на Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе» 15:44
Створення рівних умов для самореалізації та усунення обмежень дозволяє кожній дитині повноцінно розкрити свій потенціал і досягти вершин майстерності. Інклюзивне спортивне середовище стає тим простором, де на перший план виходять віра в себе та наполегливість.
Ворог знову атакував Чернігівщину 15:09
російські війська завдали удару безпілотними літальними апаратами по місту Новгород-Сіверський.
