Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 червня, 04:53:55

Клас безпеки – осередок отримання важливих знань та навичок

20.05.2024   13:35Агенцiя

З метою забезпечення високого рівня безпеки та формування культури безпечної поведінки у дітей різного віку, на Чернігівщині активно функціонують 198 Класів безпеки.

Заняття проводяться у вигляді лекцій, практичних занять, тренінгів та інтерактивних ігор.
У результаті навчання діти стають більш впевненими у своїх діях під час надзвичайних ситуацій, краще розуміють правила безпечної поведінки та можуть надати допомогу собі та оточенню у разі потреби.
Крім того, завдяки регулярним заняттям у Класах безпеки, спільноти шкіл та місцеві громади стають більш об'єднаними та підготовленими до можливих надзвичайних ситуацій, що значно підвищує загальний рівень безпеки на Чернігівщині.

 

 

Останні новини Чернігівщини

Псевдобанкір заволодів коштами жінки у сумі майже 22 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 18:15

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки.

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відзначили сумлінних платників податків 17:04

У податковій службі області відбулось нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2023».

Мешканцю м.Чернігова повідомлено про підозру у жорстокому поводженні з твариною 16:22

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури погоджено повідомлення про підозру жителю м.Чернігова у жорстокому поводженні з твариною, що належить до хребетних, яке призвело до тілесних ушкоджень(ч.1 ст.299 КК України).

Розпочато демонтаж будівель двох чернігівських шкіл у мікрорайоні Подусівка – №18 та 21 15:47

Їх було зруйновано 3 березня 2022 року внаслідок авіаударів армії рф.

До суду скеровано обвинувальний акт відносно мешканця одного з сіл Чернігівського району та області запорушення правил безпеки дорожнього руху 15:02

Прокурором Чернігівськоїокружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт відносно жителя одного з сіл Чернігівського району та області запорушення правил дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що заподіяло тяжке тілесне ушкодження (ч.2 ст.286 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини