Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 квітня, 22:49:59

Діти пільгових категорій за успіхи в навчанні отримуватимуть допомогу від міста. Збільшено розмір виплат

29.02.2024   10:52Агенцiя

У Чернігові діти з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які мають статус члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України, двічі на рік, за результатами семестру, отримуватимуть допомогу за успіхи в навчанні в закладах загальної середньої освіти міста.

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 28 лютого затвердив новий розмір допомоги дітям і Положення про порядок таких виплат.
Тож, за результатами І /ІІ семестру:

    учням, які навчаються на 10-12 балів, або мають високий рівень результатів навчання, виплачуватиметься 100% прожиткового мінімуму для дитини віком від 6 до 18 років (станом на 1 січня 2024 року – 3 196 грн), встановленого законом на 1 січня відповідного року;
    учням, які навчаються на 7-12 балів, або мають достатній рівень результатів навчання, виплачуватиметься 65 % прожиткового мінімуму для дитини віком від 6 до 18 років, встановленого законом на 1 січня відповідного року.

Відповідно до Положення допомога призначається за рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради за результатами кожного семестру.

Адміністрація закладу загальної середньої освіти, в якому навчаються діти зазначених категорій, подає до управління освіти:

    Витяг із протоколу засідання педагогічної ради про визначення дітей, які мають право на отримання допомоги із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, дати народження, назви закладу освіти, класу, домашньої адреси, прізвища, імені та по батькові законного працівника (опікуна, піклувальника, батьків–вихователів, прийомних батьків), матері/батька дитини, що має статус члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України.
    Копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера дитині або її законного представника.
    Копію документа, що підтверджує відповідний статус дитини.
    Копію табелю успішності, або довідки про результати навчання учня/-иці за відповідний семестр, яку завірено печаткою та підписом керівника закладу загальної середньої освіти.

Термін подання документів:

    за І семестр – до 1 лютого (за результатами І семестру 2023/2024 навчального року - до 1 березня 2024 року);
    за ІІ семестр – до 1 липня.

Відповідні виплати з бюджету Чернігівської міської територіальної громади передбачені Програмою розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, соціальної підтримки сімей з дітьми у місті Чернігові на 2024-2028 роки, яка затверджена рішенням міської ради від 31 липня 2023 року № 33/VIII-17. Загальний прогнозований обсяг фінансування таких заходів на 5 років становить 1,98 млн грн.

Пресслужба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Прокуратура на захисті інтересів держави у сфері охорони і збереження територій та об’єктів природно-заповідного фонду в умовах воєнного стану 17:11

Козелецькою окружною прокуратурою встановлено порушення інтересів держави під час використання земель природно-заповідного та лісового фондів, а саме земель регіонального ландшафтного парку «Міжрічинський», який є одним із найбільших природних парків України за площею – майже 79 тис. га та розташований на півночі країни між річками Дніпром та Десною на території Чернігівської області.

Ритм сучасності — проєкт “Jazz-Куліса” 17:07

13 квітня 2024 року бенд “BissQuit” знову зустрівся з шанувальниками джазу в межах проєкту “Jazz-Куліса”. В єдиному творчому просторі — на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру — музиканти і глядачі разом поринули в атмосферу музики, що вивільняє зазвичай втаємничені емоції в кожного причетного до неї.

Презентація монографій, присвячених історії Батурина і Глухова 16:47

11 квітня у читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових у межах чергового засідання клубу «Краєзнавець» відбулася презентація монографій, присвячених історії двох столиць часів Гетьманщини – Батурина і Глухова.

 Поліція розслідує обставини підриву автомобіля у прикордонній громаді Чернігівського району

Поліція розслідує обставини підриву автомобіля у прикордонній громаді Чернігівського району 16:39

Сьогодні близько 6:40 ранку до поліції надійшло повідомлення про те, що на невідомому вибуховому пристрої підірвався автомобіль зі співробітниками РЕМ. Внаслідок вибуху двоє чоловіків зазнали поранень і були госпіталізовані.

На Чернігівщині поліцейські викрили учасника схеми, який за хабарі сприяв у визнанні ухилянтів непридатними до військової служби 16:37

Слідчі Головного управління Нацполіції в Чернігівській області повідомили фігуранту про підозру, а суд взяв його під варту.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини