Рівень захворюваності на грип та ГРВІ вищий за епідемічний поріг на 52,7%
Про це повідомив під час загальноміської наради шостого лютого генеральний директор міської лікарні №2 Владислав Кухар. Він зазначив, що рівень захворюваності продовжує зростати.
Протягом минулого тижня із симптомами цих захворювань до медзакладів міста звернулися 8 269 осіб, що на 14,5% більше, ніж протягом попереднього періоду. В тому числі, і на 18% більше серед пацієнтів дітей. А загалом вони становлять 45% від загальної кількості хворих.
— Рівень епідзахворюваності складає 52,7% вище епідпорогу. Таким чином Чернігів перебуває на середньому рівні епідемічної захворюваності на ГРВІ, — сказав Владислав Кухар. — Що стосується захворюваності на COVID-19, минулого тижня було зареєстровано 93 випадки, що на 3,1% менше за показник минулого тижня.
Повністю на дистанційне навчання переведена школа №29 та навчально-реабілітаційний центр №2, а також окремі класи ЗНЗ №25 та №33, повідомив начальник управління освіти Василь Білогура. Решта закладів освіти працюють в офлайн режимі і, в залежності від рівня захворюваності, ситуативно прийматимуть рішення про переведення або окремого класу у формат дистанційної роботи, або всієї школи.
— Щодо дитсадків — ситуація стабільна. Відвідуваність на рівні 50-55%. Всі заклади працюють, приймають дітей, — повідомив Білогура.
Пресслужба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression