Cпівробітники УСБУ відвідали вихованців підшефної школи-інтернату
У день святого Миколая Чудотворця та напередодні новорічних свят співробітники Управління СБУ в Чернігівській області завітали з поздоровленнями і подарунками до своїх підшефних – учнів Чернігівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів ім. Ю.М.Коцюбинського.
Цей навчальний заклад став рідною домівкою дітям, для яких важливі як турбота та увага, так і підтримка.
Гості подарували дітям спортивний інвентар і солодощі. Подарунки від колективу Управління вручив заступник начальника УСБУ Олександр Гуляницький. Він привітав школярів з новорічними святами і побажав, щоб усі їхні мрії та сподівання обов’язково здійснилися. У відповідь вдячні вихованці інтернату підготували шефам святковий концерт.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:57
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
Enabel продовжує підтримувати Чернігівщину: у фокусі уваги – ринок праці 09:56
Днями делегація області взяла участь у форумі, який відбувся в Києві у межах ініціативи Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.
21 січня: цей день в Україні і світі 08:50
День 1428 Російська агресія - Day 1428 Russian aggression
Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26
Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.
“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08
Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.