Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 травня, 01:40:35

Семінар з актуальних питань митного законодавства провели фахівці Чернігівської митниці

20.12.2012   13:31

У Чернігові відбувся семінар на тему “Актуальні питання запровадження нового Митного кодексу України”, який провели співробітники Чернігівської митниці спільно з представниками Чернігівської регіональної торгово-промислової палати.

Семінар був орієнтований на підприємців, які займаються зовнішньоекономічною діяльністю. Фахівці митниці детально зупинились на останніх змінах у митному законодавстві.

Зокрема, начальник сектору правового забезпечення Олена Приходько розповіла про особливості набрання чинності законодавчими актами з питань митної справи, а також про порядок оскарження дій або бездіяльності митних органів та їх посадових осіб.

Начальник відділу організації митного контролю Володимир Подоляко довів актуальну інформацію щодо здійснення посередницької діяльності, повідомив про застосування окремих норм постанов Кабінету Міністрів України щодо застосування митних декларацій.

Питання нарахування митних платежів та особливості митного оформлення транспортних засобів висвітлили заступник начальника відділу митних платежів Неоніла Тимошенко і тимчасово виконуючий обов’язки начальника митного поста “Чернігів-вантажний” Володимир Стеценко.

Про новації законодавства в частині фіксації порушень митних правил та відповідальності за них доповів присутнім заступник начальника відділу служби боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Олександр Колесник. Тематика семінару не оставила байдужими його учасників – підприємців Чернігова та області.

Робочі зустрічі фахівців митниці з підприємцями регіону, під час яких обговорюються питання, що цікавлять бізнесменів, брокерів та декларантів проводяться регулярно. Підприємці, які працюють в обласному центрі збираються в адміністративному приміщенні митниці. Для зручності представників тих підприємств, що розташовані у віддалених районах області, зустрічі проводяться на митних постах у містах Прилуки, Щорс, Новгород-Сіверський, Ніжин та Славутич.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються

У Чернігові громадський транспорт з 1 червня поновлює роботу в повному обсязі, тимчасові перепустки скасовуються 17:49

У Чернігові скасовуються тимчасові посвідчення на проїзд у громадському транспорті. Таке рішення ухвалив виконком Чернігівської міської ради.

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини

Автоматизований ваговий контроль - запорука збереження автошляхів Чернігівщини 15:52

27 травня голова ОДА Андрій Прокопенко провів зустріч з Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Олександром Погорілим та його заступником Микитою Лагуніним.

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців

Рятувальники ДСНС підбили підсумки роботи за 5 місяців 15:03

28 травня у Чернігові в режимі відеоконференції відбулась службова нарада під головуванням начальника обласного Управління ДСНС полковника служби цивільного захисту Романа Гордового, під час якої підбиті підсумки роботи оперативно-рятувального гарнізону за 5 місяців поточного року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини