Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 січня, 20:30:11

Участь учнівства Чернігівського обласного наукового ліцею у конкурсі «Олімпіс 2023 – Осіння сесія»

15.12.2023   13:57Агенцiя

Одним з провідних напрямків діяльності Чернігівського обласного наукового ліцею є залучення учнівства до участі у Всеукраїнських предметним олімпіадах та Всеукраїнському конкурсі-захисті учнів-членів МАН. А також у різних конкурсах, конференціях та турнірах.

Так, протягом листопада 2023 року учні й учениці ліцею узяли участь у Міжнародному дистанційному конкурсі «Олімпіс 2023 - Осіння сесія».
Учнівство ліцею долучилися до випробувань з п'ятьох тематичних напрямків та вибороли 12 дипломів.


Іван Лопата, учень 10 класу техніко-технологічного профілю здобув одразу 4 дипломи: диплом І ступеня з математики, диплом І ступеня з інформатики, диплом І ступеня з англійської мови, диплом ІІІ ступеня з біології та природознавства.
Перше місце з англійської мови з Іваном Лопатою розділила Катерина Богдан, учениця 10 класу природничо-математичного профілю. Вікторія Дем'яненко (10 клас суспільно-гуманітарного профілю) отримала також диплом диплом ІІ ступеня з англійської мови.
Дипломи ІІІ ступеня в конкурсі з української мови і літератури отримали Вікторія Дем'яненко та Олександра Прокопчук (10 клас економіко-правового профілю). Диплом ІІІ ступеня з математики отримав Артем Ананенко, учень 10 класу природничо-математичного профілю.
Результати конкурсу з біології та природознавства для учнівства ЧОНЛ виглядають так: дипломи ІІ ступеня мають Максим Тимошенко та Вікторія Бабич (10 клас природничо-математичного профілю), дипломи ІІІ ступеня отримали Олександра Прокопчук та Іван Лопата.
Загалом в цьому конкурсі взяли участь рекордна кількість учнів та учениць - майже 18 тисяч! Це спосіб перевірити свої знання та вміння застосувати їх на практиці. А ще - стати частинкою великої спільноти активних знавців та знавиць України.

Вітаємо переможців та учасників!

 

Управління освіти і науки Чернігівської ОДА

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини