Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 липня, 09:54:54

Спеціалісти сухопутних військ успішно завершили навчання у “Десні”

20.12.2012   06:23

У 169-му навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України відбувся випуск військовослужбовців військової служби за контрактом, які проходили трьохмісячний курс навчання за різними спеціальностями сухопутних військ.

Більше 100 курсантів, попередньо відібраних у військових частинах з усіх куточків України, навчались за спеціальностями механік-водій БМП, БРеМ, навідник-оператор БМП, командир танкових екіпажей, командир розвідувальних відділень, водій автомобіля МАЗ-537 тощо.

За словами заступника начальника 169-го навчального центру з виховної роботи полковника Юрія Зубрицького, всі курсанти успішно здали випускні іспити та відбули до своїх військових частин для подальшого проходження служби.

– В період навчання курсанти показали себе справжніми професіоналами. Вони добре виконали нормативи з різних військових дисциплін, за що отримали відповідний сертифікат, – повідомив полковник Зубрицький. – Кожен “контрактник” отримав необхідну кваліфікацію, яку в подальшому застосовуватиме у своїх військових підрозділах.

Крім цього у навчальному центрі здобувають армійський фах військовослужбовці військової служби за контрактом, які були відібрані та направлені обласними військовими комісаріатами нашої держави. Вони проходитимуть навчання в “Десні” ще кілька днів.

Останні новини Чернігівщини

Канікули з користю». Підлітків з Чернігівщини запрошують на безкоштовний онлайн-курс англійської мови

Канікули з користю». Підлітків з Чернігівщини запрошують на безкоштовний онлайн-курс англійської мови 08:59

Для підлітків з Чернігівщини запустили безкоштовний онлайн-курс англійської мови. Англійську тут можна вивчати «з нуля», а по завершенню навчання студенти отримають сертифікат, що підтверджує рівень володіння мовою.

Які є державні житлові програми для ветеранів та їхніх родин 08:56

Наразі кожна з областей реалізовує власні довгострокові програми з надання доступності житла для ветеранів та їхніх родин.

ДЕНЬ 877 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 877 RUSSIAN AGRESSION

ДЕНЬ 877 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 877 RUSSIAN AGRESSION 08:35

19 липня відзначають Міжнародний день ретейнерів, День нових друзів.

На Чернігівщині потонув молодий чоловік 16:59

Про це повідомили у ГУ ДСНС у Чернігівській області.

Соціальний захист ВПО на Ніжинщині: програми підтримки та допомога благодійників 16:36

На території Ніжинського району (включно з райцентром) на обліку в єдиній інформаційній базі даних про ВПО перебуває понад 12,8 тисячі осіб. Найбільше з Чернігівської (близько 4 тисяч) та Київської (понад 4,5 тисячі), решта – з Донецької, Луганської, Харківської, Сумської, Херсонської областей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини