У Ніжині відкрили "Клас безпеки"
Перший "Клас безпеки" відкрили у Ніжинській громаді. Безпековий простір облаштували на базі Ніжинської гімназії № 2.
Завдання такого кабінету нині досить актуальне: навчання школярів правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, ознайомлення з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, формування в учнів навичок надання домедичної допомоги.
Це в першу чергу інтерактивний клас, де зібрані форма рятувальників, макети основних потенційно небезпечних знахідок, на які можуть натрапити діти, та засоби особистого захисту.
Тут облаштовані відповідні тематичні куточки: безпека життєдіяльності, мультимедійне навчання, домедична допомога, психологічне розвантаження, пожежна та мінна безпека, а також ігрова зона.
У вигляді цікавих конкурсів та інтерактивних ігор учителі навчатимуть дітей основних та простих правил поведінки кризових ситуаціях.
Це важливо, адже питання безпеки сьогодні є пріоритетним. Вклад місцевої влади та Управління освіти у підтримку цієї ініціативи – 700 000 гривень для придбання будівельних матеріалів, мультимедійної техніки, меблів, стендів.
Використовуватиметься сучасний інтерактивний простір усіма освітніми закладами громади.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.