Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 жовтня, 09:35:46

На порядку денному - відновлення закладів освіти Чернігівщини.

09.08.2023   09:56Агенцiя

На Чернігівщині за час повномасштабної війни було пошкоджено більше 140 закладів освіти. Важливо, щоб діти змогли отримати якісну освіту під час очного навчання.

Юрій Музика, начальник Управління освіти і науки, Валентин Чеботько, директор «Центр матеріально-технічного та інформаційного забезпечення освітніх закладів» Чернігівської обласної ради провели робочу зустріч з локальним координатором ПРООН Володимиром Іщенком. Обговорили допомогу з відновлення закладів освіти, які були пошкоджені внаслідок воєнних дій.
 

Відновлення відбудеться в рамках проєкту за фінансової підтримки Уряду Німеччини «Ремонт шкіл у постраждалих внаслідок війни регіонах», що реалізується ПРООН.

Оговорено 7 закладів загальної середньої освіти, які запропонували проєкту для проведення відновлювальних і ремонтних робіт. Зокрема:

Чернігівський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою;
КЗ «Чернігівський ліцей» Чернігівської обласної ради;
Киїнський ліцей імені Костянтина Светенка Киїнської сільської ради;
Іванівський заклад загальної середньої освіти I-II ст.;
Трисвятськослобідський ліцей імені Наталії Александрової Киїнської сільської ради;
Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 33 Чернігівської міської ради Чернігівської області;
Количівський ліцей Іванівської сільської ради.
 

Після відбору закладів представниками ПРООН передбачено проведення ряду робіт - від поточного ремонту, ремонту даху до облаштування приміщень та закупівлі меблів.

Управління освіти і науки ОВА

Останні новини Чернігівщини

У чернігівському реабілітаційному центрі «RECOVERY» писали Радіодиктант національної єдності 09:33

Учора, в День української писемності та мови, вже 26 рік поспіль відбувся флешмоб, що об’єднує українців у всьому світі, – Радіодиктант національної єдності.

Небезпечні забавки: патрульні двічі реагували на повідомлення про стрілянину 08:30

26 жовтня, близько 13-ї години, на лінію 102 звернулася громадянка, яка повідомила, що на одному з дитячих майданчиків на вулиці Шевченка двоє чоловіків стріляють по пляшках.

Поліція Чернігівщини документує наслідки ворожих атак: поранено людину, пошкоджені будинки 18:42

27 жовтня росіяни атакували Чернігівщину безпілотниками. Внаслідок атаки у Чернігові поранень зазнав 31-річний місцевий мешканець, пошкоджені чотири будинки і автомобіль в садівничому товаристві в одному з мікрорайонів міста.

Поліція Чернігівщини повідомила про підозру групі «чорних лісорубів» за масштабні порубки деревини на сотні тисяч гривень 17:43

Слідчі поліції Чернігівщини спільно з оперативниками карного розшуку за процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури викрили групу зловмисників, які підозрюються у систематичній незаконній порубці лісу в Корюківському районі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини