Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 серпня, 10:24:28

Безпека, робота психологічної служби та функціонування освітньої системи на усіх щаблях: Чернігівщину відвідав Оксен Лісовий

30.05.2023   15:40Агенцiя

Вісім різних закладів освіти (садочок, школи, профтех, МАН) в області вчора відвідав Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий. На деяких локаціях його супроводжував начальник ОВА В’ячеслав Чаус.

Побачив урядовець як вщент зруйновані установи, так і ті, що активно відновлюються, зокрема за державний кошт і завдяки підтримці донорів.  Відвідав школу, яка вже ніколи не прийматиме учнів, бо в березні минулого року стала катівнею для цілого села Ягідне.
    «Побачити на власні очі укриття (в різному стані)  - одна з цілей цієї поїздки. Коли ми говоримо про повернення до очного навчання, ми завжди повинні враховувати безпековий аспект. Це пріоритет №1, - зазначив Міністр. - Друге завдання, яке ставив перед собою, поспілкуватися з педагогами та дітьми на місцях й почути від них напряму про болі й виклики, які стоять зараз перед ними. Один з фокусів уваги — робота психологічної служби».
Загалом у кожному закладі склався відвертий діалог.
    «Чернігівщина особлива: тут дуже розгалужена мережа освітніх закладів, чималі маршрути для шкільних автобусів, низька щільність населення і, до всього,  – кордон з країною-агресоркою. Важливо врахувати все це при прийнятті рішень на державному рівні. Адже наші діти, де б вони не мешкали повинні отримувати якісну освіту у безпечному просторі», - підсумував начальник ОВА В’ячеслав Чаус.


 
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини