Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 21 липня, 00:44:32

Науково-практичну конференція “Українознавчі виміри творчої спадщини Григорія Сковороди”

07.12.2012   16:22Агенцiя

Кафедра українознавства спільно з кафедрою гуманітарних дисциплін 5 грудня 2012 р. успішно провела інститутську науково-практичну конференцію викладачів та студентів “Українознавчі виміри творчої спадщини Григорія Сковороди” (до 290-річниці з дня народження).

На конференції було презентовано книгу доктора історичних наук, відомого чернігівського історика, професора Сергія Анатолійовича Леп’явка “Чернігів. Історія міста”, яка зацікавила студентів невідомими сторінками з історії міста. Чисельні запитання свідчили про актуальність цього видання.

З вітальним словом до учасників конференції звернулися проректор з наукової та міжнародної діяльності, д. е. н., професор Гонта Олена Іванівна, завідувач кафедри українознавства к. філол. н., доцент Зіневич Людмила Василівна, які наголосили на актуальності зустрічі.

Великий інтерес у гостей та учасників конференції викликали доповіді співробітників та студентів Чернігівського державного інституту економіки і управління: бібліотекаря Світлани Леонідівни Бондар “Григорій Сковорода: короткий огляд життя сторінками книг і періодичних видань з фондів бібліотеки ЧДІЕУ”, завідувача кафедри гуманітарних дисциплін, к. філос. н., доцента Сутріна Віктора Дмитровича “Проблема щастя у філософії Г.Сковороди”, к. філос. н., доцента Шакун Наталії Валеріївни “Україноментальний вимір антропософії Г.Сковороди”, к. і. н., доцента Кравченка Михайла Івановича “Соціально-політичні мотиви у творчості Г. Сковороди”, ст. викладача Пономаренко Олени Володимирівни “Роль філософії Г. С. Сковороди у формуванні української національної ідеї”, викладача Фоміних Наталії Володимирівни “Кордоцентризм Г.Сковороди в освітній концепції В.Т. Наріжного”, завідувача кафедри українознавства канд. філол. н., доцента Зіневич Людмили Василівни “Мовні погляди Григорія Сковороди”, к. філол. н, доцента Красавіної Валентини Василівни “Лексико-семантичні особливості мови віршів Григорія Сковороди”, завідувача кафедри іноземних мов, к. філол. н., доцента Полякової Алли Анатоліївни “Україна у спогадах сучасників Г.Сковороди”, к. пед. н., доцента Борисенко Валентини Володимирівни “Педагогічні погляди Г.Сковороди” та ін.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові продовжують відновлення гуртожитку на Бобровиці: коли планують завершити роботи 17:09

Демонтують старе вимощення та планують ґрунт, аби зовсім скоро встановити новий покрив і надійноубезпечити фундамент від опадів. У Чернігові розпочався наступний етап реконструкції пошкодженого гуртожитку, що на вулиці Шевченка, 246а.

Повідомлено про підозру адміністраторці Viber-каналу, який допомагав уникати мобілізації 16:46

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 19-річній жительці Прилуцького району у перешкоджанні законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань в особливий період (ч. 1 ст. 114-1 КК України).

Ремонт дороги на вулиці Курсанта Єськова розділять на дві черги: коли планують розпочати? 16:07

Дорогу на вулиці Курсанта Єськова почнуть ремонтувати цьогоріч, а завершать наступного.

«Прозорість і підзвітність»: робоча група спільно з громадськістю аналізує закупівлі та розглядає корупційні випадки 15:36

У жовтні минулого року при обласній військовій адміністрації розпочала діяльність робоча група «Прозорість і підзвітність».

У Ніжині поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень знайомому 19:05

Оперативники Ніжинського райуправління поліції за сприяння працівників карного розшуку обласної поліції впродовж доби розшукали та затримали чоловіка, який під час сварки завдав ножового поранення своєму приятелю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини